Elveteltem vagy nem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

Vasárnap elkezdtem vérezni. De előtte csinaltam reggel egy tesztet, közepesen erős volt. Délelőtt elkezdtem enyhén vérezni. Bementem a kórházba, majd ott közölték velem, hogy nem látnak semmit. Rövid UH vizsgálat után. Oké elfogadtam, nincs baba. Inkább mint méhen kívül legyen. Elkuldtek laborba hcg szint 261. Az orvosok szerint nem sok de nem is kevés. Pecsételgettem/tek. Leginkább csak pisiléskor. Nem küldtek újabb Hcg szint vizsgálatra, az orvosom rövid gondolkozás után telefonon közölte, hogy ez spontán korai vetélés. Oké, újra elfogadtam. Mivel nem volt újabb hormon vizsgált ezért csinaltam reggelente tesztet, hogy lássam mikor csökken le a hcg. Azóta szépen erosodik. 5 napja kozolték, hogy elveteltem. Szombaton a digi Clearblue 1-2 hetet írt az első pisiből ma viszont 2-3 hetet a sokadikból. Szerintetek? Az orvosom csak vasárnap tud fogadni. Most viszont azt mondta, hogy ja, hát lehet akkor csak fenyegető vetélés...



2020. okt. 8. 11:22
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Elmentem egy másik városba orvoshoz. Méhen belül, petezsák latható :) Valószínűleg később fogant.
2020. okt. 10. 11:39
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaaáj de jó!!! Szuper! Így kell ezt :) örülök, hogy végül jó hírt kaptál :) Minden jót kívánok!
2020. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget és a támogatást! :)
2020. okt. 10. 12:51
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!

Gratulálok ❤️

13 és 28 # voltam

2020. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 28-as,nagyon jókor jött a megnyugtató üzeneted ❤️
2020. okt. 10. 13:28
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

❤️❤️❤️

Csak pozitívan!

2020. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!