Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés és oltás? Bővebbe...

Babatervezés és oltás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ti beadatnátok az oltást babatervezési fázisban? Már jópár hónapja próbálkozunk, még nem jött össze (gyanítom, nem is fog olyan könnyen menni), de mi van, ha beatldatom, és mégis? Úgy általánosságban sem szerettem volna még oltatni magam, de egyre inkább rá van kényszerítve mindenki. Ha összejönne a baba, terhesség és szoptatás alatt biztos, hogy nem adatnék be semmilyet. De ez kb. egyenlő lenne azzal, hogy lehet évekig nem mehetnék olyan helyre, ahová kell az igazolás. Van valaki hasonló helyzetben?

2021. máj. 4. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok

Nekem hiába tervezünk babát nincs esélyem Pfizerre. Mi végül úgy döntöttünk hogy beoltatom magam Sputnyikkal egész egyszerűen azért mert ha valami többet tud ártani bármely oltásnál az maga a betegség. Persze az oltás utána kihagyunk egy hónapot (összesen kettőt így).

Ezt nekem annó a nőgyógyász tanácsolta.

Szóval az én válaszom hogy igen beoltatom így is magam

2021. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!