Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőknek mennyire, egészen...

A nőknek mennyire, egészen pontosan miért fontos, hogy a párjuktól, férjüktől legyen a gyerekük? A gyerek az gyerek, nem?

Figyelt kérdés
A napokban keveredtem vitába ez ügyben, én azt vallom, hogy teljesen mindegy ki az apja, ha megszületik úgyis a nő gyereke, akkor nem mindegy, hogy az éppen aktuális párjától van biológiailag?

2021. jún. 23. 10:56
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
69%
#10 vagyok, hozzátenném, hogy ha megcsaltam volna a férjemet, pont ő miatta szorítanék h ne a másik férfitől legyen a terhesség. Ha kiderül, hogy a másik ejtett teherbe, az iszonyú nagy bukó lenne.
2021. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert úgy tervezik hogy közös gyerek. Nem abból indulnak ki hogy apuka úgyis lelép majd, és csak maguknak szültek.
2021. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
75%

Már bocs, de te mit szólnál, ha hazamenne a feleséged és közölné veled, hogy "Jani, gyerekünk lesz. De amúgy nem tőled van, hanem a főnökömtől. Örülsz, ugye? Ugyanúgy fogod szeretni majd, mint a sajátodat, ugye? Így még lehet, okosabb is lesz, mert a főnök tanult ember."


Majd videózd le, amint ujjongsz, hogy jön a gyerek, mert mindegy, kitől van.

2021. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

15! Látod-látod azért arra valahogy nincsen válasz, hogy az örökbefogadó, nevelő illetve mostohaszülők is mind selejtek-e, mert ugye azt kínos lenne kimondani, hogy igen. 🙄😉


16! Már írtam korábban, hogy a megcsalás része zavarna, de ha amúgy anyagilag beleférne egy gyerek, akkor nem különösebben érdekelne. Rengeteg, de tényleg rengeteg ember van, aki másnak a gyerekét neveli, akkor azoknak a reakciója is érdekelne?

2021. jún. 23. 12:22
 15/51 anonim ***** válasza:
71%
Ne keverd már a kettőt. Az örökbefogadás egy kényszerhelyzet, ha tudnának saját gyereket vállalni, akkor azt választanák. Persze, hogy másik gyereket is meg lehet szeretni, úgy mintha a tiéd lenne,.de akkor sem ugyanaz. A kisebbik gyerekem tiszta apja és imádom benne, ahogy a párom azt, hogy a nagyobbik olyan, mint én. Ketten hoztuk össze. Ha megcsaltam volna, akkor érthető lenne, hogy elhagyna és keresne egy normális nőt, aki az ő gyerekét vállalja és nem egész életében arra emlékeztetné, hoģy a felesége félrement.
2021. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

18! Nahát, akkor miért van annyi elvált nő, akinek az új párja szereti a másik házasságból származó gyerekeket is? 🤔 Vagy fordítva sok nő, hogy tűri meg az új férj gyerekeit? Gondolom azok is, ahogy az egyik válaszoló megjegyezte "selejtek" mint én. 🤣


Ébredjetek már föl, rengeteg, de rengeteg férfi és nő van, aki neveli más gyerekét, és sokan nagyon szeretik és jól csinálják, és ez sok minden, csak nem szégyellnivaló, vagy épp selejt dolog.

2021. jún. 23. 12:53
 17/51 anonim ***** válasza:
75%

Így van kérdező. Gyakori a parchwork család.


Amikor viszont a nő gyereket vállal, ott ugyanúgy dúlnak a hormonok, mint amikor szerelmes vagy. Tehát képzeld el azt, hogy annyira beleszerettél valakibe, hogy ő a mindened, mást észre sem veszel mellette, és akkor valaki megkérdezi tőled, hogy hát jó, de miért csak vele vagy együtt, amikor más is felkínálja neked magát? Te is néznél rá mint az UFO-ra!

Mi is nézünk rád mint az ufora, mert a gyerekvállalás egy nőnek evidens, hogy a férjétől/szerelmétől van, ideális esetben.


Nyílván előfordulnak sunyulások itt is, de az egyrészt megcsalás kategória, másrészt, ott férfi részről érdekes a téma, nem pedig a női oldalról.

2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
71%

Felébredhetünk, ha elmondod pontosan mit szeretnél.

Szóval neked mi lenne az ideális világ ilyen szempontból?

2021. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
27%

" Az örökbefogadás egy kényszerhelyzet, ha tudnának saját gyereket vállalni, akkor azt választanák"

Bocs de ez így nem teljesen igaz! Legalábbis nem mindenkire.Sokan vérszerinti mellé vállalnak öf gyereket.

Kényszerhelyzet?? Akkor nem vállaljon öf gyereket.Vagy semmilyent .

Bocsánat .

Öf váró.

2021. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
67%

#22 Hirtelen nem esett le mi az az öf gyerek 😝

Biztos van aki sajátja mellé fogad örökbe, de azért megnéznék egy statisztikát h ez mennyire gyakori a meddőséggel küzdő párokkal szemben. Szerintem az a ritkább.

2021. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!