Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, férfiak! Ti akarnátok...

Lányok, férfiak! Ti akarnátok félvér néger gyereket? Miért igen? Miért nem? (kort-nemet is légyszi) A kor befolyásolhatja a válaszokat szerintem.

Figyelt kérdés

Egyre több nőt látok fekete kisbabával az utcán.

Ez az amerikai filmek-médiumok által jött divatba?

A 2000-es évek előtt nagyon nem lehetett ilyet látni,manapság meg már szinte minden nap látok ilyet.

Divat miatt vágtok bele ilyen kapcsolatba, vagy esetleg valami vonz bennük?

Mielőtt félreértenétek, senkivel semmi bajom, főleg nem a gyerekekkel,csak nem értem ezt a jelenséget.

Normális válaszokat légyszi!



2021. aug. 6. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezt akarok mindenképp (lány vagyok)
Igen, ezt akarok (fiú vagyok)
A magyar fiúkat preferálom, de nem zárkóznék el attól, hogy színesbőrű gyerekem legyen
A magyar lányokat preferálom, de nem zárkóznék el tőle (fiú vagyok)
Soha (lány vagyok)
Soha (fiú vagyok)
86 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy általában fehér nő-néger férfi párokat látok, néger nő-fehér férfi párt szinte soha
2021. aug. 6. 17:19
 2/43 A kérdező kommentje:

Közben kezdem a saját válaszommal.

Szinte biztos, hogy magyar nőtől akarnék gyereket, mivel engem külsőleg jobban vonzanak, meg szebb arcfelépítésük van, meg ugye azt akarnám, hogy hasonlítson valamennyire rám a gyerekem,és ha félvér akkor az afrikai felmenőkre fog hadonlitani.

De láttam már szép néger nőt Amerikában, ott nem tartanám elképzelhetetlennek,de szerintem a kultúrális szakadék nagy lenne kettőnk közt.

2021. aug. 6. 17:23
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Ah egy negerrel esnek szerelembe,valoszinuleg tole akarnek gyermeket. Feherboru a ferjem,akitol mar van egy kisfiam. (Nem mintha magyarorszagon meglepo lenne az en esetem,de azert leirtam).
2021. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
72%
Nincs semmiféle preferenciám, párválasztáskor nyilván nem az alapján választok párt, hogy a páromnak milyen a bőrszíne vagy hogy a közös gyerekünknek milyen lenne. Szerintem nem kell ebbe belelátni mindenféle amerikai hatást, égész egyszerűen 2000 előtt Magyarországon kb nem volt jelen a multikulturalizmus még a fővárosban sem. Akik meg voltak is külföldiek, azok általában európai országokból származtak, tehát rámézésre nem volt meg az a kultúrsokk érzés. Azóta eltelt több mint 20 év, rengeteget változott a világ, itthon sem megy már ritkaság számba az, ha lát valaki az utcán egy indiait vagy egy afrikait, sőt, már nem csak Pest, de más nagyvárosaink is egyre inkább
2021. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
8%
csábítóak pl. felsőoktatás miatt.
2021. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

3 vegyes házasságú párt ismerek.

Ezek közül egyikben a férj élősködött a nőn, nem dolgozott, verte, elvette pénzét, és nem viselte el, hogy nem felsőbbrendű. Ezt azért gondolom, mert Guineaból származó a férfi,ahol az a hagyományos családmodell, hogy a férfi az úr.

Másik ismerősömet meg 2 gyerekkel hagyta itt a nigériai férje.

De hogy ne csak rosszat mondjak, egyik ismerősöm aki félvér lány az apja jó építészmérnök, és sokan példát vehetnének róla, ahogyan a családjával bánik.

Lényeg, hogy szerintem egy afrikai és egy magyar közt óriási a világnézeti különbség, ezért az ilyen házasságban élő gyerekeknek nehezebb a fél nevelése, hiszen mindkét kultúrkörből merítenek.

De ez így lenne, ha mondjuk kínai, vagy arab emberről van szó.

2021. aug. 6. 17:38
 7/43 anonim ***** válasza:
48%
Nem érdekel a bőrszín. Egyáltalán nem tényező párválasztásnál. Első barátnőm félig fekete volt.
2021. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
49%

A néger pasik bolondulnak a (testes) fehér nőkért, kb bármilyen satnya kinézetűvel már nagyon boldogok úgyhogy nem nehéz nekik leakasztani egy kicsit csúnya, kicsit dagi, önbizalomhiányosat hogy meglegyen a vízum, a nő meg úgy érzi, hogy milyen szerencsés, hogy a fekete pasinak pont ő kell aztán hagyja magát hogy a férfi bármit megtegyen, megszerezzen általa.

Nekem nem európai férjem van (nem fekete ugyan), van világnézeti különbség de messze sem összeegyeztethetetlen, ő nagyon szépen alkalmazkodik mindenhez, én meg hozzá és teljes egyetértésben neveljük a gyerekeinket.

2021. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Előző! Megkérdezhetem milyen nemzetiségű?

Nagynénémnek amerikai férje van, de szerintem magyar-amerikai közt nincs akkora különbség.

2021. aug. 6. 17:52
 10/43 anonim ***** válasza:
53%

Mivel taszítanak a sötét bőrűek,így kizártnak tartanám a gyerek lehetőségét.

De pl.az ázsiaiak tetszenek,szóval ha abból a párosból lenne gyermekem,nem zavarna.

De amúgy magyar férjem van és egy fiam.

2021. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!