Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, férfiak! Ti akarnátok...

Lányok, férfiak! Ti akarnátok félvér néger gyereket? Miért igen? Miért nem? (kort-nemet is légyszi) A kor befolyásolhatja a válaszokat szerintem.

Figyelt kérdés

Egyre több nőt látok fekete kisbabával az utcán.

Ez az amerikai filmek-médiumok által jött divatba?

A 2000-es évek előtt nagyon nem lehetett ilyet látni,manapság meg már szinte minden nap látok ilyet.

Divat miatt vágtok bele ilyen kapcsolatba, vagy esetleg valami vonz bennük?

Mielőtt félreértenétek, senkivel semmi bajom, főleg nem a gyerekekkel,csak nem értem ezt a jelenséget.

Normális válaszokat légyszi!



2021. aug. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyàltalán nem jönnek be a fekete férfiak. Az ázsiaiak viszont igen, szóval félvér-ázsiaiban benne vagyok.
2021. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Sose jönnék össze se arabbal, se négerrel, se ázsiaival. Sokat ismerek, szinte kivétel nélkül rámenős, fontoskodó barmok. Nagyon nagyra vannak azzal, hogy "különlegesek", engem meg ez taszít. A tejcsoki gyerekek meg mégjobban irritálnak, szerintem csúnyák.

Így a válaszom végén azért elárulom hogy a férjem külföldi (európai, fehér)

2021. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodtam ilyenen


Egyébként baromi ritkán találkozom színesbőrűvel, így sok esélyem sem lett volna.

Plusz férjnél vagyok egy északi típusú férfivel ( szőke-vörös/átlàtszó szakáll szàlakkal, szürke szem, fehér bőr)


De ha színes bőrű társam lenne akkor nyilván a gyerekeink félvérek lennének.

2021. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!