Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, férfiak! Ti akarnátok...

Lányok, férfiak! Ti akarnátok félvér néger gyereket? Miért igen? Miért nem? (kort-nemet is légyszi) A kor befolyásolhatja a válaszokat szerintem.

Figyelt kérdés

Egyre több nőt látok fekete kisbabával az utcán.

Ez az amerikai filmek-médiumok által jött divatba?

A 2000-es évek előtt nagyon nem lehetett ilyet látni,manapság meg már szinte minden nap látok ilyet.

Divat miatt vágtok bele ilyen kapcsolatba, vagy esetleg valami vonz bennük?

Mielőtt félreértenétek, senkivel semmi bajom, főleg nem a gyerekekkel,csak nem értem ezt a jelenséget.

Normális válaszokat légyszi!



2021. aug. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
21%

Neked máshova kellene menned.

Gondolom semmilyen nem jut neked, se fehér, se fekete, se sárga.

Sajnállak. Nyomorúságos életed lehet

2021. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
36%

Soha.


Nem tartoznak ide, semmi közünk hozzájuk, takarodjanak haza Afrikába.

2021. aug. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
66%
És a magyar angliába tartozik? Vagy ők is takarodjonak haza? Lol
2021. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
35%
Az oka nyomorultak, akiknek néger (stb.) kell, hogy izgalmas legyen az szánalmas kis életük
2021. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
30%

Huhh, előttem szinte mindenki le lett pontozva, valószínű én sem leszek közkedvelt és szintén erre a sorsra jutok.😄

És mennyi rasszista, begyepesedett van ebben az országban. "Magyarországon magyar gyerek" Istenem, bocsásd meg neki!😬🤦🏽‍♀️ - a foci EB-n meg a magyarok 80%-a vergődve szurkolt magyar zászlóval a kezében magyar pólóban, holott a csapat 90%-nak köze sincs Magyarországhoz ami a származást illeti. Jajj vagy csak a bőrszín mert a származása olyan? Akkor mégis rasszisták az emberek, nemde?! De akkor minek járnak szoliba és napozni az emberek? Sose fogom megérteni!🙈


Kérdésedre is szeretnék válaszolni. Nem rendelkezem nagy élettapasztalattal és egy kezemen megtudom számolni hány férfi tetszett életem során köszönhetően, hogy csak 21 éves vagyok de 1 fiú kivételével, mindegyik barna bőrű, barna szemű, barna hajú volt.. És igen volt közötte néger, s félvér is. Ebből adódóan nem egy hirtelen, kislányos fellángolás az életemben😀 Sokakban felmerülhet és felszokott, hogy és cigány volt-e?😄 De nem, cigány nem! - Alapvetően sok magyar ezért utálja a négereket, ami számomra igen furcsa gondolat és szegényes értékrend de ezt csak mellékesen írtam le. - Szerintem egyáltalán nem befolyásoló tényező, hogy kinek milyen színű a bőre, haja, szeme, milyen magas, hány kiló, honnan származik vagy milyen anyanyelvű, vallású és csillagjegyű. Azt gondolom és vallom, ha két egyén megtudja magát értetni és szeretni egymást akkor miért ne?! Így szerintem ez a miért lett divat kérdés is teljesen hülyeség. Csupán szabadabbak és a szabályoktól elrugaszkodóbbak lettek az emberek az évek során 😅 Sok magyar már külföldön él, dolgozik és sok külföldi Magyarországon. Nagyobb országokba pedig bevándoroltak/költöztek - Anglia, Franciaország - tehát keveredtek a népcsoportok.

Nekem például nem tetszenek a magyar fiúk, a tipikus amerikaiak, akik lényegében egy kaptafa a magyarokkal.

Sem külsőleg, sem belsőleg.

(Az Ázsiaiak, a "sárgák" szintén nem.) Szóval én abszolút el tudom képzelni az életemet egy sötét bőrűvel, gyerkőccel. Nem kritérium, hogy az légyen tehát nem vagyok mellette de ellene sem. Hozzáteszem, a nagyon fekete, Afrikai vonal már nekem is sok, így az már nekem sem "kellene", már csak a szocializációjuk miatt sem, de egy félvér, kreol, barna bőrű simán. - Brazília-. Négereknél is előnyben az európai négerek/félvérek. - Franciaország - Tőlem sosem állt távol, nagyon széles látókörűnek tartom magam, így egy cseppet sem okozna gondot. Egyébként fehér bőrű nőként egy már amúgyis félvér, szimplán barna bőrű férfitól nem lehetne sose fekete gyerekem, tehát a mértékesség a kulcsa ennek. #Aranyközépút😄


Az meg, hogy miért? Szerintem minden olyannak akinek színes bőrű, külföldi párja van, más okból van olyan, amilyen. (és nem feltétlen csak a külső mert néger.) Én megértem őket!☺️ Számomra röviden és tömören ✨különleges✨ és jó adottságokkal rendelkeznek.


21/N

2021. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
32%
Ja, nagyon "különleges"... Az ebola is különleges, akkor már miért nem az vonzó? ... Hogy mennyi idióta van a világon...
2021. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
20%

35!

Olvastad a Franciaország végnapjai című könyvet? Ajánlom. Valamint a Lányom nélkül soha is kötelező olvasmány. Csak hogy fel tudj készülni.

Mindkettő valós alapokon nyugszik, a második önéletrajzi elemekből épít.

2021. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
55%

Köszönöm szépen a kerek 0% és a remek ajánlásokat annak ellenére, hogy nem kértem! Érzem a törődést de nem kellett volna, köszönöm!

Illetve felkészülnöm sem kell semmire :) NEM vagyok ellene, DE mellette SEM! Avagy ha néger lesz, néger lesz ha fehér, akkor fehér. Nem kell mindenáron egyik sem.


Bár kíváncsi lennék melyik része verte ki a biztosítékot🕊️

Az, hogy nem vagyok rasszista? Netalántán, hogy nem vagyok hű és nem szeretem e remek, zseniális és hibátlan országot? Vagy nem vertem a fenekem a szinte értékelhetetlen, halálcsoportos magyar válogatottra?☺️

✨Savanyú a szőlő✨


Szerintem ezzel nem vagyok egyedül de mindegy is, jó utálkozást!

2021. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

Azert latsz feher noket fekete ferfiakkal mert kell a noknek a nagy fekete broki :D

En nem tudnam elkepzelni hogy a gyerekem felver legyen mert alig hasonlitana ram.

A fehet genek eleg gyengek, ezert a fekete dominalna. Ezert is van hogy egy szoke haju feher es egy fekete ember gyerekenek olyan haja lesz mint a feketeknek, gondor fekete. Annyi hogy a bore vilagosabb lesz de amugy ugyan ugy meglesz neki a szeles orr, nagyobb ajkak, gondor fekete haj, stb.

2021. szept. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
65%

Ha fekete bőrű lenne életem szerelme, akkor félvér gyerekünk lenne. Őszintén kicsit sajnálnám, hogy nem hasonlítana rám annyira külsőre, de megbarátkoznék a gondolattal

A férjem egyébként pont bőrű hajű szemű mint én, de nem ezalapján választottam :D

2021. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!