Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, férfiak! Ti akarnátok...

Lányok, férfiak! Ti akarnátok félvér néger gyereket? Miért igen? Miért nem? (kort-nemet is légyszi) A kor befolyásolhatja a válaszokat szerintem.

Figyelt kérdés

Egyre több nőt látok fekete kisbabával az utcán.

Ez az amerikai filmek-médiumok által jött divatba?

A 2000-es évek előtt nagyon nem lehetett ilyet látni,manapság meg már szinte minden nap látok ilyet.

Divat miatt vágtok bele ilyen kapcsolatba, vagy esetleg valami vonz bennük?

Mielőtt félreértenétek, senkivel semmi bajom, főleg nem a gyerekekkel,csak nem értem ezt a jelenséget.

Normális válaszokat légyszi!



2021. aug. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
74%
Attól, hogy valaki színesbőrű, még nem biztos, hogy afrikai. Én Kanadában élek, és ismerek több kanadai feketét, akik itt születtek, és teljesen kanadaiak, sokszor intelligensebbek, tanultabbak, műveltebbek, mint sok fehér. Pl. egy barátnőm nevelt lányai is. Itt születtek, kanadai szülők nevelték fel őket, egyedül a bőrszínük különbözik. Vagy a férjem nigériai származású kollégája (programozók), aki egy cuki, kedves és okos srác. Ő is itt nevekedett, itt tanult.
2021. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
67%
Nem szavaztam, de leírom a véleményem. Ha néger pasiba lennék szerelmes és komoly lenne a kapcsolat, vállalnék vele gyereket. Nem divatból vagy akármiből amit itt feltételezel. Egyszerűen csak ezért, mert SZERETEM. Van a családomban egy ilyen pár, két gyönyörű gyerekkel.
2021. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon egyszerű a gondolkodàsmòdod ès süt belőle az előìtèlet.

Külföldi a fèrjem, a környezetem 70%-a vegyeshàzassàgban èl.

Nem divatba jön a veggeshàzassàg, hanem több külföldi èl Magyarorszàgon ès termèszetes velejàròja, hogy itt esnek szerelembe, alapìtanak csalàdot.

Ha te nem vonzòdsz a sötèt komplexusù emberekhez, akkor nyilvàn zavarna, ha a gyerekeden is ezt làtod vissza. De először pàrt vàlaszt az ember, aztàn jön a gyerek.

2021. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
72%
Azzal vállalok gyereket, akit szeretek és akivel el tudom képzelni a jövőmet. Lehet szőke, barna, fehér, fekete, alacsony, magas...
2021. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
56%

Én elképzelhetetlennek tartom,hogy néger, kínai, arab,vagy roma férjem legyen, és vele vállaljak gyereket.


Magyar férjem, és egy lányunk van.


Viszont barátkozok, ismerkedek (nem párkapcsolati célból, csak barátnak), és beszélgetek velük. Sőt, tanítottam is tisztán roma osztályt például.


Kislányom ovis csoporttársa is félvér, apuka néger ( és igen, anyuka elég jó súlyban van-visszautalva az egyik előző válaszolóra).

Szívesen beszélgetek az apukával, míg várunk a gyerekekre.

Szóval nem vagyok náci. De nem tudom elképzelni, hogy félvér gyerekem legyen. Talán túl sokat jelent nekem a magyar kultúra ehhez.. Nem tudom.

2021. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
36%

Ha szinesborube szeretnek bele, akkor nyilvan nem zavarna ha az o vonasait (is) orokolnek a gyerekeim, tehat az lenne a termeszetes, ahogy szivesen nezem a gyerekeimen visszakoszono ferjem es exferjem vonasait is.

Tobb gyerekem nem lesz, igy a kerdes ezen resze szamomra mar targytalan, 39vagyok, 3gyerkoc. Viszont kulfoldon elunk, itt teljesen normalis barmilyen nemzetisegu vegyes hazassag, minden nacioban talalnek olyat aki nekem tetszik, szep szabalyosak a szinesboru ffiak (leginkabb franciak elnek itt), de ami miatt a magyarokhoz vonzodtam mindig az a kozos nyelv, dacara annak h nemetul, angolul es franciaul is megertetem magam, sot a ferjem is. Szoval nekem azert nem lett tejeskave babam mert egyik nyelven sem beszelek annyira jol mint az anyanyelvemen es fontos volt hogy a parommal a leheto legmelyebben kapcsolodjunk kommunikacioban. Ne csak konyhanyelven vagy kezzel-labbal. Ismerek ilyen magyar lanyt kint, tudom hogy csapnivalo az angolja, de nekik igy jo.

2021. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
42%
Egy volt osztalytarsam aki lány, néger férfival házasodott össze és van két csodaszép felver kislányuk. Gyönyörűek tényleg. Anyuka amúgy modellkedett is. Alkatra úgy kell elkepzelni mondjuk mint Gwyneth Paltrow (hogy olyat írjak akit talán mki ismer). De előtte is néger párja volt, én azt hittem ugyanaz a kettő csak más mesélte hogy nem, közben párt váltott 😁😁😁
2021. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
47%
A párom fekete, valószínűleg a gyerekünk is az lesz, ha lesz. 30nő vagyok
2021. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
71%
Mondjon bárki bármit de Magyarországon Magyar gyerek! a négereknek SEMMI keresnivalója itt! ez a mi hazánk nem az övék! ha rajtam múlna akkor bese engedném őket az országba max turistaként (külföldiekre célzok nem a bőrszínre)
2021. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
38%

19

De a magyar mehet uk.ba, auszriába meg bárhova ugye?

2021. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!