Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 39 évesen első babát vállalni...

39 évesen első babát vállalni sztetek mennyire reális? Mennyi idő után fordulnátok orvoshoz? Gondolom már nem kellene egy évet a próbálkozással tölteni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy pillanatig se aggódj a korod miatt. Ha egészséges, fitt ember vagy, mit számít az?!

A kivizsgálás folyamatban van, elvileg rendszeres peteérésed is van, úgyhogy vágjatok bele. Már most szedheted a magzatvédő vitamint, vagy folsavat. A rosszindulatú emberekkel nem kell foglalkozni egy pillanatig se. Egyik kolléganőm 37 évesen szülte az elsőt, spontán fogant a baba, már három éves a nagyfiú. :)

2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is rögtön megbeszélném ezt a nőgyógyászommal, bár nagyon izgulni sem szabad hogy mi lesz, sikerül-e minél előbb teherbe esni, stb.

A Story-s válaszolónak azért hadd üzenjem meg, hogy Erős Antóniának sokat fizetnek azért, hogy jól nézzen ki, és egyébként sem az volt a kérdés hogy ki milyen szép szülés után.

2010. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

tudod, én 24 évesen szültem és mivel fiatalabbnak néztek folyamatosan megkaptam, h tanulnom kellett volna még, meg korán jött a gyerek.....van munkahelyem, 2 diplomám, de az emberek rettentő rosszindulatúak....pár év múlva meg már azt mondták volna h a korom miatt már kéne és aztán meg h már elkéstem! Jobban tenné mindenki h a saját háza táján söprögetne. Azt is nagyon utálom, h a lombikgyerekekre azt mondják, h azok csak olyan lombikok....

Ismerős is most próbálkozik, ő is 38 és én neki is nagyon drukkolok, mert mindenki megérdemli, h részesüljön a csodából!

2010. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. négy hónapja szedem a vitaminokat és folsavat, de csak most kezdtünk próbálkozásba. jó lenne ha mielőbb sikerülne, legalább még idén. és igen, néha jó lenne a kedves beszólogatókat elküldeni valahova melegebb éghajlatra. ha fiatal vagy az a baj, miért nem élsz még, nincs lakásod mittudomén, ha idősebb, már minek, készülj inkább a halálra. szerintem undorító h. mindenki a másik életébe akar belevakogni kéretlenül :(
2010. aug. 30. 18:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is 39 éves vagyok most készülünk a spontán babára, egyáltalán nem vagy idős hozzá, sok sikert mihamarább légy kismama:)


Én bevetettem a törpemikroszkópot is, próbáld meg Te is!

Sajna nekem volt egy nőgyógy problémám abból kifolyólag nincs még eddig baba tul vagyok már inszemináción és lombikon is de hála istennek az eredményeim jók igy hajrá spontán baba Mindkettőnknek ++++++++++++++++++++++

2010. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsónak: vettem ovutesztet, a mikroszkóphoz lüke vagyok :) szurkolok nektek!
2010. aug. 30. 18:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Meglásd jó lesz az ovuteszt nekem a mikroszkóp nagyon szépen mutatja a pé-t és nem olyan nehéz használni.

Köszi a drukkot én már tul vagyok a pé-n várom a pozifejleményeket:)

Drukk+++++++++++++++++++++++++++++

2010. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23:19-es, jobban érzed magad, így, hogy be tudtál szólni? Remélem azóta már kisimultak a ráncaid.
2010. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!