Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a negyedik...

Bevállalnátok a negyedik gyereket?

Figyelt kérdés

Három fiam van, mindig is szerettem volna kislányt. Valószínű ezért bevállalunk mégy egy babát, plusz nem igazán szeretnék visszamenni dolgozni.

Akiknél 4 gyerek van mennyivel nehezebb, mint hárommal?

Anyagilag ellennék, a nagyszülök elég sokat segítenek.


2021. aug. 23. 22:05
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
78%
Én vállalnám.
2021. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
8-as: ezzel a dumával lehet kenyeret is kapni a boltban? Csak kérdezem, hogy el tudjak tartani még vagy 5-t, amit a szívem akarna, csak ugye az a fránya józan paraszti ész, ami a számlákkal foglalkozik, az ne lenne... Jó látni, hogy van, akit ez nem akadályoz meg semmiben!
2021. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert nem akarok visszamenni dolgozni+hátha lány lesz, azért nem vallalnék.Ha vagynék egy 4. gyerekre (nemtől függetlenül) és a segítenek a nagyszülők nem anyagi jellegű,akkor igen.
2021. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
53%
Simán.
2021. aug. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
65%

Tehát két oka van, hogy negyedik gyereket akarsz.

1. Legyen lányod

2. Nem akarsz dolgozni

Olyan oka nincs, hogy szeretnétek még egy gyereket...?

2021. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Nekem 4 gyerekem van számomra ami a kerdesedben
2021. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
bicskanyitogató: nem akarok dolgozni, lányt szeretnék, a nagyszülők segítenek. Dolgozni előbb utóbb el kell menni nem ülhetsz otthon a legkisebb 18 éves koráig, és minél több idő marad ki annál rosszabb. Ha fiú lesz, akkor mi van? Ha a nagyszülők nem tudnak már támogatni, sőt neked kell őket? Időt rászánni esetleg pénzzel?
2021. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát EZÉRT nem. Ha szeretnék negyediket, bevállalnám, de mi hármat terveztünk, itt be is fejeztem.
2021. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám be. Kivéve, ha megfoganna - de erre rendkívül kevés az esély, felelősségteljes felnőttek vagyunk. De nem terveznénk be.


Nekem is három fiam van.

Mielőtt összeházasodtunk, akkor beszéltünk, hogy "de jó lenne három, vagy talán-talán-talán négy".


A talán elúszott, három maradt. Majdnem 35 voltam, mikor a kicsit szültem. Nekem ennyi az időm, erőm, idegem. Így is hét évet voltam otthon, és a fiúk folyton rivalizálnak. Szerintem nem tenne nekik jót egy baba, és a még kevesebb egyéni figyelem. Nem hiányzik a kislány, teljesnek érzem a családunkat.


De kinek mi, van, aki sokkal többet bír. Fontos, hogy felvállaljuk, mi magunk (és a párunk!!!) mennyit bírunk.


Nekem csak az visszatetsző, hogy a nemek miatt akarnál még egyet... ez ultragáz, kérlek ne haragudj. Negyedik gyereknél, sőt a tizediknél is az esély 50-50.

2021. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
66%
Na ilyet se hallottam még,hogy valaki azért szül mert nem akar visszamenni dolgozni....
2021. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!