Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a negyedik...

Bevállalnátok a negyedik gyereket?

Figyelt kérdés

Három fiam van, mindig is szerettem volna kislányt. Valószínű ezért bevállalunk mégy egy babát, plusz nem igazán szeretnék visszamenni dolgozni.

Akiknél 4 gyerek van mennyivel nehezebb, mint hárommal?

Anyagilag ellennék, a nagyszülök elég sokat segítenek.


2021. aug. 23. 22:05
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Ja hogy te azért szülnél hogy ne kelljen visszamenned dolgozni. Oh van ilyen nőszemély a környezetemben, inkább potyogtat, a munka már büdös. Ne vadidegen emberek mondják már meg neked amúgy hogy vállalj e negyedik gyereket könyörgöm. Még ebben sem tudsz dönteni?
2021. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Igen, bevállalnám, de csak akkor ha nem lenne gond hogy ha esetleg nem lány.
2021. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

Még el is hittem volna, míg azt nem olvastam"plusz nem igazán szeretnék visszamenni dolgozni".

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

2021. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy kitaláció. Tudod hány ilyen lusta nő van? Unokatesóm felesége pl. Már a negyediket akarja pottyantani, férje nem akarja, sőt már közölte, ideje visszamenni dolgozni.
2021. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Mi lenne ebben a kitaláció?

A munkahelyem megszűnt a koronavírusnak köszönhetően. Nem igazán lenne olyan rugalmas munkahely, ahova szívesen mennék dolgozni.

Miért baj, ha valaki háztartásbeliként szeretne otthon lenni?????

2021. aug. 24. 09:22
 26/52 anonim ***** válasza:
60%
És mi lesz ha nem lesznek a nagyszülők? Kin fogsz tovább élősködni? Pofámról lesülne a bőr, hogy anyucitól várnám a segítséget 4 gyerekes anyaként.
2021. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
75%

22. vagyok. Nekem nem baj, ha valaki 4 gyerekkel háztartásbeli, főleg ha nincs olyan hivatása amit imád vagy nincs lehetőség 4 órás munkára.

Nekem ezzel csak annyi fenntartásom van, hogy lassan a te szüleid szorulnak a te segítségedre, tehát róluk gondoskodni is a te feladatod lesz + ha a férjeddel történik valami akkor mi lesz veled, veletek? Én most 3. gyereken gondolkozom, férjem a pénzkereső, de én is dolgozom, tehát ha valami történne ne adj isten vele, akkor zuhanna egyet az anyagi helyzetünk, de el tudnám tartani a gyerekeket. Anyukám nekem is sokat segített, aztán pár hónap alatt elvitte hirtelen egy betegség.

2021. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
De honnan tudjátok mennyi pénzről beszélünk? Ha lebetegednének, akkor sem tudnám őket másként ellátni gyerekek mellett, csak ha itthon lennék. Bőven van megtakaritasuk erre az időszakra is.
2021. aug. 24. 09:42
 29/52 anonim ***** válasza:
Tehát te egyedül szülői segítség nélkül el tudod még 15-20 évig tartani a gyermekeid?
2021. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Hát dehogynem. Én munka és tanulás és gyereknevelés mellett ápoltam a szüleimet.

Látom, hogy kibúvókat keresel a munka miatt, de nem hibáztatlak, abszolú háztartásbeliség-párti vagyok. Csak ne egy lábon álljatok.

2021. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!