Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a negyedik...

Bevállalnátok a negyedik gyereket?

Figyelt kérdés

Három fiam van, mindig is szerettem volna kislányt. Valószínű ezért bevállalunk mégy egy babát, plusz nem igazán szeretnék visszamenni dolgozni.

Akiknél 4 gyerek van mennyivel nehezebb, mint hárommal?

Anyagilag ellennék, a nagyszülök elég sokat segítenek.


2021. aug. 23. 22:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
5%

40.

A szüleid pénzelnek, így ciki otthon maradni.

2021. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
48%
Akkor maradj otthon ha megteheted, az a kis gyes nem fog hiányozni, a férjed majd eltart. Emiatt ne szülj
2021. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, szülni egy negyediket, mert nincs kedve dolgozni... 😂😂😂 miközben a nagyszülők pénzelik...
2021. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Irigykedsz utolsó?
2021. aug. 25. 17:51
 45/52 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert szerencsére imádom a munkámat, amit jól megfizetnek. Nekem csak szimplán az arcom szakadna le 3 gyerekes anyaként, ha a szüleim segítenének anyagilag és az lenne a motivációm egy NEGYEDIK gyerekre, hogy ne kelljen visszamásznom dolgozni 😂
2021. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. Pl nekem van kettő és én is szerettem itthon lenni nem is akartam visszamenni, de aztan kb egy eve úgy döntöttem megpróbálom megis máshogy és visszamentem dolgozni.


Nekem a férjem jól keres, nem kellene dolgoznom, de igazából én is jól keresek, és nagyon élvezem, hogy van egy családon túli életem is. Viszont bizonyos értelemben teljes embert kíván a munkám ami miatt meg bűntudatom van azokkal az emberekkel szemben akiknek nem tudom a maxot adni.


Aztán jött az a képbe, hogy gyerekkorom óta nagy családot szeretnek, de nehezen adom fel mindkettőt. Mármint most éppen a munkámat sem szeretném feladni de a nagycsaládos tervet sem, csak hát együtt a ketto nem megy, így én is valszleg majd a gyerekvállalást választom és majd a férjem lesz megint a főkereső. Sztem teljesen érthető, hogy egy nőnek az életében vannak olyan szakaszok amikor nem a karrier a fontos, az is "normális" ha sosem az a fontos és az is ha csak az. Most ezt még csak az érzi, hogy éppen mi, aki benne él.

2021. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

45-ös, én meg képzeld otthon szeretek lenni a családommal és szerencsés vagyok, hogy megtehetem.

Te is inkább annak örülj, hogy szereted a munkádat, mert van aki nem szereti mégsem teheti meg, hogy otthon marad.

De nem is irigykedik mint te másokra.

2021. aug. 25. 20:26
 48/52 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de semmi irigylésre méltót nem látok benned, hiába mondogatod.
2021. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Akkor miért érdekel egyáltalán a sorsom? Te bizonygatod még mindig itt, hogy te mennyire lenézed a magamfajtákat. 😊
2021. aug. 25. 22:10
 50/52 anonim ***** válasza:
48%

Te tettél fel egy ostoba kérdést, aranybogár. Mi csak válaszolunk.

Mellesleg mit kéne gondolnom a szellemi szintedről, ha komolyan gyk-n kérdezel idegeneket, hogy akarj-e negyedik gyereket...?

2021. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!