Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a negyedik...

Bevállalnátok a negyedik gyereket?

Figyelt kérdés

Három fiam van, mindig is szerettem volna kislányt. Valószínű ezért bevállalunk mégy egy babát, plusz nem igazán szeretnék visszamenni dolgozni.

Akiknél 4 gyerek van mennyivel nehezebb, mint hárommal?

Anyagilag ellennék, a nagyszülök elég sokat segítenek.


2021. aug. 23. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak megszűnt a vírus miatt a munkahelye, de normálisék kerestek helyette mást. Nekem nem gáz, ha neked nehezedre esik dolgozni, kérdés hogy a férjed meddig húzza majd egyedül az igát.
2021. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
7%

Én munka és tanulás és gyereknevelés mellett ápoltam a szüleimet



Akkor olyan nagy bajuk nem lehetett....

2021. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Rák volt a baj
2021. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
50%
De miért kell visszamenni dolgozni, ha megszűnt a munkahelyed? Akkor nem kell visszamenni, nyugodtan maradj otthon mint háztartásbeli, férjed eltart, nagyszülők segítenek a gyerekek közt. Emiatt nem kell szülni. Nekem nem álmom egy ilyen élet, de ha neked igen és minden adott hozzá, akkor miért gondolod, hogy muszáj szülnöd. Amúgy egy kislányt örökbe is fogadhattok. Nekem is kamu gyanús a kérdés mivel magadnak mondasz ellent
2021. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
A jelenlegi magyar helyzetben biztos nem vállalnék több gyereket. Még a 3 is sok. Azokat fel is kell nevelni, iskolába járatni őket, stb... Ez annyi pénz, amennyi egy átlagos magyarnak nincsen.
2021. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a vissza kell mennem dolgoznit, miután le fog járni a gyes. A régi helyre nem tudok visszamenni dolgozni, mert ugye megszűnt.

Az otthonmaradást pedig úgy gondoltam, hogy ha megszületne a negyedik, akkor az ő 6 éves koráig, amíg iskolás nem lesz.

2021. aug. 24. 17:52
 37/52 anonim ***** válasza:
0%
Persze, míg nem lesz hat éves. Az ilyen lusta …. általában el is megy főállású anyának, azért szül ennyit.
2021. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Én szeretek otthon lenni a gyerekeimmel. Azért 3 gyerek ellátása sem láblógatás.
2021. aug. 24. 18:07
 39/52 anonim ***** válasza:
9%
En sajnállak, ha téged ez kielégít.
2021. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Régen érdekes ez nem volt probléma, ha valaki otthon szeretne maradni a gyerekeivel. Nem mindenki vágyik karrierre.
2021. aug. 24. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!