Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg terhes vagyok,...

Valószínűleg terhes vagyok, de nem a férjem az apa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha elítélni jöttél, gyűlölködni, kérlek lapozz tovább.

Ez a történet úgy kezdődött, hogy tavaly október óta nyitott házasságban élünk a férjemmel, de ez nyilván nem azt jelenti, hogy szexelünk mindenkivel látástól mikulásig, vannak bizonyos szabályok amiket egymásnak már az elején lefektettünk, ilyen például, hogy óvszerrel csináljuk minden esetben. Sajnos egy hónapja egy srác lépett az életembe, aki mint utóbb kiderült lehúzta az óvszert magáról út közben, amit a pozícióváltás és az aktus hevében nem vettem észre. Nos, sajnos lett ami lett. Elmeséltem a férjemnek, Ő nem szeretné, ha abortusz lenne, de nagyon fél attól, hogy nem tudna megbirkózni a helyzettel, amit teljes mértékben megértek. Nála az abortusz teljes mértékben ki van zárva. Ha volt itt valaki hasonló helyzetben, nagyon megköszönném, ha leírná a tapasztalatait!

Hozzátenném, hogy nekem van a legjobb és leg elfogadóbb férjem a világon, és igen, nem érdemlem őt meg.



#baba #tervezettség #terhes #Nem a férjemé
2021. szept. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
82%

Hát,felkavaró hogy egy 4 éves gyerek máris egy ilyen ártalmas környezetben nő fel ilyen jellemtelen szerencsétlenek mellett.

Talán a legjobb az abortusz lenne mindenkinek.De persze a gyűrűsfarkút meg kell tartani,az az alfa hím,a kenyér kereső.Kit érdekel,hogy a szerető mit akar.

2021. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
72%

Felnevelni a szerető gyerekét a férjeddel..

Hab a tortán,ha az igazi apja a létezéséről se fog tudni,és úgy veszitek a nevetekre.

Már pedig ez lesz,mert ha meg is tartjátok rokonoknak és barátoknak is feltűnne,hogy milyenek vagytok..

Én is csak a gyereket sajnálom.Főleg mikor majd rájön,hogy másokkal ellentétben milyen szülőket kapott.Egyik itt húzatja magát,másik ott húzza az osztálytársa anyját..áh.:D

2021. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekeknek Ti mutatják meg az értékeket! Olyanok lesznek amilyen példát látnak maguk előtt. S a gyerekek a kis antennáikkal kiszagolják,hogy a szüleik házassága más. Pár év és nagyon elitél(nek)majd Titeket.
2021. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
84%

22-es, biztos, hogy a szerető tud a kérdező terhességéről.


A nyitóban ez van írva: "aki mint utóbb kiderült lehúzta az óvszert magáról". Hogyan derült ez ki utóbb? Csakis úgy, hogy a srác elmondta. Nyilván nem úgy, hogy rejtett kamera felvételét nézte vissza a kérdező. :-) És miért mondta el a srác, ha egyébként direkt úgy csinálta, hogy ne vegye észre a kérdező? Azért, mert a kérdező elmondta neki, hogy terhes. És a kérdező nyilván azért biztos benne, hogy csakis ez a srác lehet az apa, mert mással (pl. férjével) nem él szexuális életet.

Ezért lenne érdekes, hogy a srác mit szólt a terhességhez.

2021. szept. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
75%

Azért elég furcsa, hogy nem veszi észre, hogy teleélvezte a pasi. Hiszen aktus után csorog kifelé a cucc, a szagát is érezni, mikor letörlöd. Hogy nem tûnik fel?

Mondjuk ilyen kapcsolatban az óvszert én a betegségek elleni védelemként alkalmaznám csak, teherbeesés ellen meg tabletta vagy spirál. Nem adnám teljesen a férfi kezébe a védekezést, az tuti.

De persze, szüld csak meg a pasi gyerekét. Szuper lesz ez, ahol már a fogantatás is egy átveréssel indul. Öröm lesz ilyen "megbízható" pasassal a gyerek miatt napi kapcsolatban lenni.

2021. szept. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
73%
Hülye kamu sztori. Nem tudom miért kell hagyni az ilyeneket itt az oldalon.
2021. szept. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
94%

Atya ég! Ha ez igaz, akkor eláshatjátok magatokat! Egy 4 éves kisgyerek mellett össze vissza b..sztok? Felfordul a gyomrom.


Ráadásul ilyen ‘megbízható’ partnereket válogattok? Legalább néznétek utána milyen emberekkel dugtok -.-


Így jár az aki házassàgon kívül b..szik mint egy agyatlan állat, ez a büntetés érte.

Mindenesetre hatalmas lúzernek kell lenni ahhoz hogy a szeretőtől fogant gyereket a férjeddel neveljétek. Nagytesónak mit mondotok, ha egyáltalán nem hasonlít apára a kistesó?

Remélem legalább mindketten kék szeműek vagytok és barna szemű faszit választottál 🤣🤣

2021. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
93%

Csak úgy mellékesen megkérdezném hogy mi a francot jelent számotokra a házasság intézménye?

Örök hűséggel mi van?


Ha valakik ilyen ösztönlény kétbites b..szógépek,azok minek házasodnak? Lejáratni ennek az eszmei értékét?

2021. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
82%
Mi értelme ennek a kapcsolatnak? Ha mással akartok b'szni, akkor miért kell együtt lenni? Csak a gyerek miatt nem kell. Menjetek külön, fizesse a férjed a gyerektartást aztán jó napot. Vagy féltek, hogy mit szólnak az ismerősök?
2021. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%
Nektek baj van az emeleten ....
2021. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!