Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg terhes vagyok,...

Valószínűleg terhes vagyok, de nem a férjem az apa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha elítélni jöttél, gyűlölködni, kérlek lapozz tovább.

Ez a történet úgy kezdődött, hogy tavaly október óta nyitott házasságban élünk a férjemmel, de ez nyilván nem azt jelenti, hogy szexelünk mindenkivel látástól mikulásig, vannak bizonyos szabályok amiket egymásnak már az elején lefektettünk, ilyen például, hogy óvszerrel csináljuk minden esetben. Sajnos egy hónapja egy srác lépett az életembe, aki mint utóbb kiderült lehúzta az óvszert magáról út közben, amit a pozícióváltás és az aktus hevében nem vettem észre. Nos, sajnos lett ami lett. Elmeséltem a férjemnek, Ő nem szeretné, ha abortusz lenne, de nagyon fél attól, hogy nem tudna megbirkózni a helyzettel, amit teljes mértékben megértek. Nála az abortusz teljes mértékben ki van zárva. Ha volt itt valaki hasonló helyzetben, nagyon megköszönném, ha leírná a tapasztalatait!

Hozzátenném, hogy nekem van a legjobb és leg elfogadóbb férjem a világon, és igen, nem érdemlem őt meg.



#baba #tervezettség #terhes #Nem a férjemé
2021. szept. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
90%

Ha eddig nem tudta a család és ismerősök , hogy ti nyitott kapcsolatban vagytok akkor ha marad a baba mindenki tudni fogja . A 4 éves is ha később lesz is tudni fogja és az osztálytársai is . Rajta fognak nevetni .

Olyan , hogy nyitott házasság nincs ! Manapság az embereknek fogalmuk sincs a házasság jelentéséről .

2021. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Most végeztem. Mindenki nyugodjon meg, nem vagyok várandós. Köszönöm mindenki válaszát!
2021. szept. 13. 09:06
 33/44 anonim ***** válasza:
82%

32


Attól még a hozzáállás gyomorforgató...

2021. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem tudok megnyugodni mikor ilyeneket hallok hányok
2021. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván a terhességi teszted pozitív volt, a nőgyógyász meg nem lát terhességet..

Szerintem a kérdés kitaláció. Ha nem, akkor állatok vagytok, mind a hárman.

2021. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
95%

Így van, reggel nyolcra volt idôpontja, semmi várakozási idô, kilencre végzett is. A terhességet a kb. a 6-7 hétig nem látják ultrahangon, szóval ha kérdezô 4 hetes, visszahívnák két hét múlva, de nem. Kijelentik, hogy nem terhes. Vagyis már olyan korú terhességnek kéne lenni, ami biztosan látható de mégsem látszik. Hurrá!

De akkor mitôl pozitív a teszt? Ezen csak úgy átsiklottunk hirtelen.

Kicsit sem kamu...


Amúgy 6-7 hetesnek vélt terhesség pozitív teszttel de méhen belüli embrió nélkül, minimum a méhen kívüli terhesség gyanúját vetné fel a való életben.

2021. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
93%

Egy hónapja dugtatok, tehát 4-5 hetes vagy. Ilyenkor még nem feltétlen látják a terhességet... max akkor veheted biztosra hogy nem vagy az, ha azota megjött rendesen és az ultrahangon vékony nyálkahártyát láttak, mert akkor kémiai volt.


De ha ilyen hamar teszteltél, hogy egy hónapja volt a szex, akkor sejtened kellett hogy terhes lehetsz, vagy nem stimmelnek az időpontok.

2021. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem egy pár életformájához senkinek semmi köze, így olyan szavakkal illetni valakit, minthogy gusztustalan, undorító, házasságot megszentségtelenítő, blabla... gáz. Az, hogy egy pár milyen formán éli az életét, az az ő dolguk és egyéni megállapodásuk. Szerintem nem erről kért véleményt a kérdező. Ha nyitott házasság párti vagyok, ítéljem el a hagyományos elveket vallókat és gusztustalanozzam le, amiért hisz abban, hogy egy életen át lehet hűségben élni? Nem vagyunk egyformák, az elveink sem egyformák és az sem egyforma, ahogy élünk. Ezt el kellene már fogadni így a 21. század derekán, vagy legalább konszolidáltan jelezni az álláspont eltérést mondjuk úgy, hogy "az életformátokkal sajnos nem tudok egyetérteni".

Miért kell egymásnak ugrani, mint valami állatok és győzködni egymást arról, hogy mi a normális? Mondjam azt, hogy undorító vagy, mert vörösre festeted a hajad, pedig a természetes a szép? Mivan ha valakinek más az álláspontja? Ettől csak rossz ember lehet?


Fentieken túlmenően elég kamuszagú a kérdés. Mellesleg 36-37-nek teljesen igaza van. Terhesség megállapítás miatt 6-7. hét előtt teljesen felesleges orvoshoz menni.

Azt amúgy tudjuk-e, hogyha házasságban élünk, akkor totál mindegy kitől van a gyerek, a jog a férjet feltételezi apának? A nevére kerül, ha tetszik, ha nem.

2021. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
85%
Ez semmi más, mint egy unatkozó kitalációja. Nem értem, miért nem inkàbb egy könyvet olvasnak ilyen idióta kamuk írása helyett.
2021. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy kitaláció. Több sebből vérzik a sztori.
2021. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!