Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg terhes vagyok,...

Valószínűleg terhes vagyok, de nem a férjem az apa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha elítélni jöttél, gyűlölködni, kérlek lapozz tovább.

Ez a történet úgy kezdődött, hogy tavaly október óta nyitott házasságban élünk a férjemmel, de ez nyilván nem azt jelenti, hogy szexelünk mindenkivel látástól mikulásig, vannak bizonyos szabályok amiket egymásnak már az elején lefektettünk, ilyen például, hogy óvszerrel csináljuk minden esetben. Sajnos egy hónapja egy srác lépett az életembe, aki mint utóbb kiderült lehúzta az óvszert magáról út közben, amit a pozícióváltás és az aktus hevében nem vettem észre. Nos, sajnos lett ami lett. Elmeséltem a férjemnek, Ő nem szeretné, ha abortusz lenne, de nagyon fél attól, hogy nem tudna megbirkózni a helyzettel, amit teljes mértékben megértek. Nála az abortusz teljes mértékben ki van zárva. Ha volt itt valaki hasonló helyzetben, nagyon megköszönném, ha leírná a tapasztalatait!

Hozzátenném, hogy nekem van a legjobb és leg elfogadóbb férjem a világon, és igen, nem érdemlem őt meg.



#baba #tervezettség #terhes #Nem a férjemé
2021. szept. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van a hatosnak, de semmi köze ahhoz, hogy ti, hogy éltek…
2021. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
44%
Nem, egyáltalán nincs igaza a 6-osnak! Van egy fiatok, lehet jól éltek együtt, a szex nem megy, megbeszélitek, alap igény a szex is, ha meg tudtok ebben egyezni, hogy másokkal is van szex senkinek semmi köze hozzá. De ebben az esetben nyilván nem szülhetsz gyereket más férfitől a férjednek, vetesd el, nem is értem ez miért kérdés.
2021. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
75%

Az,hogy van egy fiuk semmin nem változtat.Sőt,idővel rajta fog csattanni minden,no meg a másikon.


Ne hidd,hogy élete végéig nem lesz benne a férjedbe se az,hogy a gyerek akit hazavittél a fiatok mellé valaki másé.

Nem vagytok már igazán házasok.Csak együtt nevelitek egy házban a gyereket.

Idő kérdése a válás,na meg kényelem.Ha másik apuka is igényt tart akár heti 1x a gyerekére az is teljesen jogos lesz.Hiszen az övé.Ezt is mindenki bevállalja,ez is mindenkinek benne lesz a pakliban?

Apának is,férjnek is,féltestvérnek és a szóban forgó gyereknek is?

Nem minden arról szól,hogy a férjed akar-e abortuszt.

Itt már dönt a másik apa is,és elviekben neked kellene főleg gondolkozni azon,hogy te mit akarsz.

Nevelgetni akarod egy idegen pasi gyerekét?

2021. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
89%
Pedig 6-osnak teljesen igaza van,joga van mindenkinek tudni mindenről,nem csak kettejük közt megbeszélni,hogy marad-e a családban a baba vagy sem.
2021. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik nem rúgtak belém, hiszen elég nehéz ez a helyet. Nyilván nem voltam még ilyen helyzetben, és teljesen tanácstalan vagyok, a kérdésemet ennek fényében tettem fel. Undorító akkor lennék, ha a férjemet megcsalva térnék haza egy magzattal a szívem alatt ráfogva, hogy az övé. Örülök, hogy azoknak, akik köpködnek, frankón megy minden. Mi tisztességesen élünk, és mindent megbeszélünk egymással, soha nem támadjuk hátba egymást, teljesen korrekt módon viselkedünk egymással. Ha van, aki a 21. században nem hallott még a nyitott házasság fogalmáról, az legyen kedves és ne támadjon már!
2021. szept. 12. 22:20
 16/44 anonim ***** válasza:
74%

Nyitott házasságban már konkrétan nem éltek házaséletet.Hiszen nyitott,bárki ki-be jöhet,ti is bárkivel ki-be mehettek.

Korrekt akkor lettél volna,ha védekezel rendesen.Ha még lehet a férjednek nevezni az első szülötted apját akkor ő az aki jelen pillanatban korrekt.Már ameddig nem jön neki is valaki,akit meg ő csinált fel.Ő is hoz majd egy poronyot,már majdnem fel is vehetitek a csokot a sok féltestvérre.Kész komédia.Szegény gyerek(ek).:D

2021. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
56%

Na ez nem semmi... szegény kölkök


Nincs egy normális eszű felnőtt a családban. A férjed eáadásul impotens is

2021. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
67%

Én 6-os vagyok.Igyekeztem magamhoz mérten a legkimértebben beszélni,de eleve nincs ilyen habos-nyálas stílusom,nem szeretek mellé beszélni se..


Itt most az első amit tenned kell az az,hogy felkeresed a MAGZAT apját tisztázol vele mindent A-tól Z-ig.Nem a férjedet,mert neki van jelenleg a legkevesebb bele szólása ebbe.Miért? Mert nem ő az apa!

Apuka akarja-e a gyereket?

Te akarod-e az idegen apuka gyerekét?

Gyerek tartást fizetni akar-e,te akarod-e hogy fizesse?

Látogatás? Mikor,meddig,valóban kérdés hogy a férjed mennyire lenne elragadtatva ha akár napi szinten látni akarná az apa a saját gyerekét.Joga lenne hozzá,hiszen az övé is.

Akarja-e a nevére venni? Hiszen megint csak az övé,nem vehetitek el a lehetőséget tőle,hogy a nevét adja a fiához.

A férjed mit szól hozzá,ha akarja a nevére venni? Más az apja,tehát másnak joga van az apaságát a saját gyermekén elismerni.


Annyi,de annyi kérdést kell tisztázni..De legelőször nem a férjeddel.

Magaddal.TE MEG AKAROD TARTANI?

Nem a férjed és nem a szeretőd kedvéért,egy kicsit felejtsd el őket.

Ha igen a válasz akkor irány apa,beszélj vele,hogy ő mit mond,mit akar,mennyire akar részt venni a gyereke életében.

Ha nem akkor abortusz,mert TE NEM AKAROD azt a kicsit.Újabb csecsemő.Kihordani,szoptatni,etetni,ellátni,iskoláztatni,SZERETNI,vele is korrektül idővel megbeszélni mindent..

Ha apuka részt akar venni az életében akkor a férjeddel is utána meg kell beszélned,hogy figyelj ez van,az ő kölyke,joga van mindenhez.


Ha nem akar részt venni az életében akkor is joga van azt mondani,hogy nem szeretné,ha a gyermekét kihordanád és a saját,közös gyereketekként nevelnétek.Persze a ti döntésetek lesz,hogy figyelembe veszitek-e,de..Mégis csak neki is a gyereke,az ő szava jelenleg az ami döntőtöbbséget élvez(ne).

2021. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
81%

Ha észre vetted mért nem vettél be esemény utánit?

A férjedé nem lehet?

2021. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Holnapra megyek a nőgyógyászomhoz hüvelyi ultrahanhra, ott bebizonyosodik. Bár a terhességi teszt általában nem csal. Ez egy nagyon megfontolandó téma, és eléggé megosztó is, szeretnék jól dönteni, ha már akkor nem úgy tettem. Utólag nyilván én is okos vagyok már. Sajnálom, hogy ez a kérdés ilyen felkavaró. Most még jobban össze vagyok zavarodva, mint a kérdésem kiírása előtt. Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt!
2021. szept. 12. 22:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!