Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg terhes vagyok,...

Valószínűleg terhes vagyok, de nem a férjem az apa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha elítélni jöttél, gyűlölködni, kérlek lapozz tovább.

Ez a történet úgy kezdődött, hogy tavaly október óta nyitott házasságban élünk a férjemmel, de ez nyilván nem azt jelenti, hogy szexelünk mindenkivel látástól mikulásig, vannak bizonyos szabályok amiket egymásnak már az elején lefektettünk, ilyen például, hogy óvszerrel csináljuk minden esetben. Sajnos egy hónapja egy srác lépett az életembe, aki mint utóbb kiderült lehúzta az óvszert magáról út közben, amit a pozícióváltás és az aktus hevében nem vettem észre. Nos, sajnos lett ami lett. Elmeséltem a férjemnek, Ő nem szeretné, ha abortusz lenne, de nagyon fél attól, hogy nem tudna megbirkózni a helyzettel, amit teljes mértékben megértek. Nála az abortusz teljes mértékben ki van zárva. Ha volt itt valaki hasonló helyzetben, nagyon megköszönném, ha leírná a tapasztalatait!

Hozzátenném, hogy nekem van a legjobb és leg elfogadóbb férjem a világon, és igen, nem érdemlem őt meg.



#baba #tervezettség #terhes #Nem a férjemé
2021. szept. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
68%

Kamu kérdés....


De egyébként a nyitott házasság egy igazán undorító egy valami.

2021. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az egy dolog, hogy ti le tudjátok beszélni a nyitott házasságot. De a gyerek folyton emlékeztetné a férjed arra, hogy nem az övé. Tudat alatt is lehet máshogy bánna vele és csak a gyerekkel csesznél ki. Ha nem akartok gyereket, és mással is szexeltek, akkor tetess fel spirált a gumi mellé.
2021. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
61%

Örülj neki,hogy nem vagy várandós.

Nem értem sokan miért szidják a kérdezőt,hiszen a férje ugyanazt műveli más nőkkel.Ezzel viszont látod,vigyázni kell,mert könnyen lehet baba belőle.

Én azt javaslom,hagyjátok ezt a nyitott kapcsolatot! Lehet,hogy most jó de hosszabb távon csak elszakít egymástól titeket.

2021. szept. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Hát,ha eleve mással akarnak k*rni rég nem igazán lényeges,hogy elszaladnak-e egymástól vagy sem.Alighanem a gyerek miatt élnek egy háztartásban.
2021. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!