Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete kellett volna megjönnie. Csináltam egy tesztet ami pozitív lett először halvány aztán pár napra rá valamivel erősebb. Azóta eltelt egy hét és kíváncsiságból Ma is csináltam egy tesztet viszont még mindig ugyan olyan és nem erősödik nem egyforma erős a 2 csík.

Ez mitől lehet ?

Kicsit aggódom.


2021. szept. 25. 13:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

Időn túli értékelés nem ad releváns eredményt.

A ma reggeli is időn túli.

De ok, ha annyira szeretnéd, túráztasd csak ezen magad.

Pihenned kellene és jó dolgokra gondolni, mert ezzel csak magadnak és a terhességednek ártasz...

2021. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Mikor kell menj orvoshoz? Kb hány hetes lehetsz?

Szerintem se stresszeld túl magad, bár tudom mennyire nehéz, 5+1 hetes terhes vagyok, egész nap csak azon jár az eszem, hogy most vajon minden rendbe lesz (volt 4 hónapja egy missed ab-em). Szeretnék még várni 1-2 hetet míg megyek uh-ra de annyira izgulok. Teljesen megértem mit élsz most át.

2021. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

8.án megyek csak.

Annyira próbálok nem erre gondolni de nagyon nehéz.

5+1 hetes vagyok én is 🙂

Sok sikert kívánok neked minden rendben legyen.

Én ugyan úgy érzem magam mint eddig semmi változás Csak ez a teszt.. 😕

2021. szept. 25. 19:06
 14/35 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ezek a tesztek rendben vannak, ha nehezen lenne látható az para lenne, de ezek tisztán láthatóak :) tüneteid vannak?
2021. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Igen amik eddig is voltak.

Néha megjön érzés brutál mellérzékenység plusz nőttek egy méretet. Émelygés. Ugyan úgy vagyok mint eddig semmi változás.

Tényleg csak a teszt ami most elbizonytalanított

2021. szept. 25. 19:27
 16/35 anonim ***** válasza:
49%
Drukkolok,hogy minden rendben legyen, de azért tényleg nem a legjobb, hogy semmit nem erősödött. Nekem egy hét alatt erősebb lett a második csík jóval, mint a controll csík.
2021. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

16-os

A kontroll csíknál nem tud erősebb lenni, de mondj még ilyen okosakat szegény kérdezőnek.

2021. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 5+4 vagyok. De jó itt hasonló korú sorstársakkal összefutni!

Először nem hittem a szememnek, úgyhogy vagy 4 tesztet ellőttem. Az utolsót lassan egy hete. Szép erős volt, de a kontrollal nem egyezett a színe. Mostmár feleslegesnek tartom, úgy gondolom, hogy ha baj van, azt úgyis észreveszem.

Szerintem a legfontosabb, hogy higgy magadban és a babádban. Ha egy egészséges magzat, akinek a sorsa az, hogy a ti babátok legyen, akkor veled fog maradni. Ha nem, akkor pedig el kell engedni.

Beszélgess vele, légy pozitív, gondolj vele előre, pozitív közös élményekre. Ez sokkal többet segít, mint kiakasztani magad ilyenekkel.

Nyugodj meg, pihenj és engedd el a görcsös kontrollt. Ezzel pont a cél ellen dolgozol.

2021. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
49%
17-es, dehogynem tud. Akkor szerinted kitalálom?! Én csak tapasztalatot írtam, nem rosszindulat volt. A Hcg szint kétnaponta duplàzódik. Ez látszik a teszteken is.
2021. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
16-os,az esetedben véletlen nem ikerterhességről van szó? Alapvetően szerintem jellemzőbb, hogy halványabb a controll csíktól ezért furcsálhatja 17-es a válaszod.
2021. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!