Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete kellett volna megjönnie. Csináltam egy tesztet ami pozitív lett először halvány aztán pár napra rá valamivel erősebb. Azóta eltelt egy hét és kíváncsiságból Ma is csináltam egy tesztet viszont még mindig ugyan olyan és nem erősödik nem egyforma erős a 2 csík.

Ez mitől lehet ?

Kicsit aggódom.


2021. szept. 25. 13:39
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Fehér folyásom lett és azért mentem dokihoz azt mondta nem lát semmit de azért ír egy ilyen hüvely krémet ami végülis csak a biztonság kedvéért kellett. Az utrogestant meg azért írta mert volt már vetelesem és nehogy megint baj legyen.

Nem az első terhességem van már 2 gyerekem 🥰 De velük csak 1 tesztet csináltam most Nemtudom miért paráztam rá ennyire.

Ma eléggé megjön szerű görcseim voltam de elmúlott.

2021. szept. 26. 18:24
 32/35 anonim ***** válasza:
60%
Mit halványabb? Nekem 2 nap késésnél ugyanolyan erős volt a második csík mint a kontroll.
2021. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szia! Ha olvasod még, mi lett a vége?
2022. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? 12-es vagyok. Nekem azóta megszületett a kisfiam 🥰 Remélem neked is baba lett belőle.
2022. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Akkor kémia lett sajnos.

Viszont azóta sikerült 🙏🏻

16 hetes vagyok ❤️

2022. jún. 10. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!