Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete kellett volna megjönnie. Csináltam egy tesztet ami pozitív lett először halvány aztán pár napra rá valamivel erősebb. Azóta eltelt egy hét és kíváncsiságból Ma is csináltam egy tesztet viszont még mindig ugyan olyan és nem erősödik nem egyforma erős a 2 csík.

Ez mitől lehet ?

Kicsit aggódom.


2021. szept. 25. 13:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nem ikerterhesseg, egy hét késés után már olyan magas a Hcg szint, hogy egy 10-es teszten nagyon erős a második csík. Ha később lett volna ovu persze előfordulhat, hogy nem olyan erős, halvány a második csík, de mikor valakinek semmit sem erősödik egy hét alatt, az tényleg nem a legjobb. Hátha csak sokat pisilt a kérdező, de ennyi késés után már annyira az sem számít mennyire koncentrált a vizelet.
2021. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Anyám, szegén 11-es jól lepontoztátok, pedig igaza van.

Nem véletlenül írja a tesztek dobozán is, hogy mennyi időn belül kell leolvasni. A száradással eleve halványul valamennyit, tehát egy több napos teszten a csík valamivel halványabb lesz, mint időn belül leolvasva. Sőt reggeltől estig is szárad annyit, hogy kicsit halványodjon.

Hogy a pihenés meg a nem aggódás fontos, az meg nem is lehet kérdés.

De akkor pontozzatok le engem is, hajrá.

2021. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%
17! Tud erősebb lenni a kontroll csíknál a tesztcsík, nekem is erősebb lett a Predictoron már egy nap késésnél. Ezek, ha jól látom, tízes tesztek és az ilyeneknél nem biztos, hogy jó, ha nem erősödik, de ne legyen igazam. Nekem egyébként az X-epil csinált olyat, hogy ikrekkel 6+4 hetesen a tesztcsík fele olyan erős volt. A mostani terhességemnél meg 6+0 hetesen szinte negatív volt, aznap elmentem dokihoz és már szívhang is volt.
2021. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, hogy ennyien írtatok . Én is úgy gondolom, hogy erősebbnek kellenne lennie.

Viszont én most hüvely krémet használok pár napja vitagyn c és utrogestant azt is pár napja és természetesen benne van a vizeletben is mert látom tiszta fehér.

Szerintetek befolyásolhatja ez is ?

Még ez a remény van 😕

2021. szept. 26. 12:43
 25/35 anonim ***** válasza:
73%
Várom a le pontozást, nekem a 25os teszten erősebb volt a terhes csík mint a kontroll és NEM ikrek.
2021. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az orvos írta fel a krémeket? Akár befolyásolhatja is.
2021. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Igen ő írta fel.
2021. szept. 26. 14:27
 28/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem a 7. héten halványodik úgy, hogy pár nappal ezelőtt még élő embriót láttak benn.

Szerintem ráérsz majd te is parázni akkor, ha így jársz.

2021. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező? Sikerült kicsit megnyugodnod? Első babádat várod? Szerintem nincs nagy különbség a tesztek között, ahogy valaki már írta itt, ha szárad teljesen más árnyalata lesz.

Neked van nagyobb mennyiségű folyásod? Nekem kb 2 napja van. Vajon ez normális? A krémet a dokid miért írta fel? Látott valamilyen problémát? Ne haragudj a sok kérdés miatt csak jó lenne valakivel beszélni aki ugyanabban a cipőben jár

2021. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
12-es voltam
2021. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!