Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk a...

3 hónapja próbálkozunk a férjemmel. Sajnos eddig még sikertelenül. Kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Tudom sokan sokkal tovább várnak a babára. Szeretnék tenni valamit hogy segítsem a folyamatokat.

Gondolkodtam ovu teszten, hőmérőzésen stb.. Nem tudom mi válna be.

Előre is köszi a tippeket

Szombatra nem várom (de szerintem meg fog jönni)



2022. márc. 3. 12:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem baj, hogy mindent meg szeretnél tenni annak érdekében, hogy összejöjjön a baba! 🙂 Nekünk is ez a 3. próbálkozós hónapunk és én is azt szeretném, hogy ne rajtunk menjen el a dolog. Vagyis ha még nem jött el a mi időnk, azt teljesen elfogadjuk de ne rajtunk múljon a dolog.

Nagyon hasznos vitaminokat szedni, folsav, E-vitamin, D-vitamin és C-vitamin alap. Az ovulációs teszt egyáltalán nem csinál fölösleges stresszt, HA a helyén kezeled a dolgot és nem stressznek fogod fel. Szerintem nagyon hasznos megismerni a saját ciklusodat általa, nagyon sok minden kiderül. Pl.: hogy megfelelő-e a follikuláris és luteális fázisod. Én nagyon ajánlom az ovu tesztet, én is használok. Egy alap nőgyógyászati vizsgálatra is mindenképpen érdemes elmenni, de hát ugye évente amúgy is kell! 🙂 Ha pedig tényleg mindent ki szeretnétek zárni, akkor a párodnak a spermiumvizsgálat is egy hasznos dolog. Ha ez mind megvan akkor pedig már csak a TÜRELEM az, ami szinte a leghasznosabb! Nagyon nehéz tudom, de nem szabad rástresszelni! Nagyon sok sikert kívánok nektek!🤞🏼☺️

2022. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%
11es, ne haragudj, nem kotekedni szeretnék, de hidd el teljesen a jo szandek mondatja velem, hogy ne csinaljatok ezt ilyen hamar. A tudas nagyon jo dolog, de hatalmas stresszel tud jarni, es forditva nem mukodik, mert ha egyszer kíismered a tested, utána nincs olyan h jo elengedjuk a dolgot lesz ami lesz. Képtelenseg! Persze nagyon okosanak tartom a hozzaallasod, es nyilvan mindenki ugy tesz ahogy akarja :) , de felesleges (a vitaminokat leszanitva talan,) barmi mast kezdeni ilyen koran. Egészséges eletmod az alap, test lelek rendben legyen es ennyi. 2 gyerekem van, mind a kettovel megszenvedtuk.. a vegere kb endokrinologus nogyogyaszkent szakvizsgazhattam volna, annyi mindennel utana jartam :D Ne gorcsoljetek ra. Meg annyit tennek hozza, hogy folsav helyett folatot erdemes inkább szedni, illetve E vitamint csak modjaval, mert bezavarhat a mehnyalkahartya alakulasaba! Sikeres probalkozast kivanok!
2022. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha rástresszelsz az sem segít a helyzeten. Egyébként a méhpempő is nagyon jó és valamilyen várandós vitamin a babatervezéshez nem árt.

Ezen kívül csináltatnék egy hormon vizsgálatot és szükség szerint a progeszteront pótolni, sokszor az is segít.

2022. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
42%

Ha ennyire rágörcsölsz mikor még semmi okod aggódni, az nem biztos, hogy szerencsés.

Nekünk 8 év után jött össze egyszer a terhesség, de a 2. Uhn már nem volt szívhang. Az nagyon megviselt. De Egyébként Soha nem idegeskedtünk ezen. Úgy voltunk vele, ha a természet úgy akarja akkor jön, ha nem akkor nem. Már nem is érdekel az egész, elengedtük a dolgot 4 éve. Inkább Élvezzük az életet kettesben.:)

2022. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok már az ovuláció előtt, 2 naponta együttlenni. Ezen kívül relax, méhpempő, trimeszter kapszula.
2022. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki avval probálkozzik amivel akar és akkor.


Annyira csunya dolog hogy probálnak lebeszélni arról hogy ne csinálj semmit.


Nyugodtan csinálhatod ezeket mert megsporólsz magadnak lehet sok időt . Ja és orvoshoz is lehet menni ,nem kell megvárni az 1 évet mert ha elmész és baj van akkor orvosolják és hamarabb lesz baba .

2022. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szerintem az ovuláció teszt nem rossz dolog. :)

1 hónapot néztem, hogy mi mikor hogyan és nekünk sikerült elsőre! :)

Sőt.. én olvastam, hogy az ovuláció teszt “ jósteszt “ ként is használják ha reggel csinálod.

Nekem ez is simán mutatta, napról - napra erősödött és így tudtam, hogy baba van amit már a doki is megerősített. :)

2022. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
16os felig meddig igazad van, de azt elfelejted, hogy ha az eg vilagon minden rendben van vele, patent a ciklusa, csak epp szimplan 25% eselye van egy egeszseges nonek minden hónapban a teherbesesre, akkor total ragorcsolt a semmiert. Elment orvoshoz, mindenfele laborra, hőmérozik amibe kb bele lehet dilizni, es sorra lovi az ovitesztet, aztan 7dpon tezstel mar a vegen, nert nem bir varni. Ebbe ep eszu nok is belazakkannak neha. Nem rosszindulatú hangvetelben irom, engem is megviselt, es is kerultem ilyen melypontra. Es ha igy meg hobapokat kell varnia, az piszok hosszu lesz. Egyébként a stressz is art. De az valo igaz, ha mar alapbol ugy erzi az ember h a testeben valami nem ok, tehat akar kulsoleg is van tunet mint pl egy IR, vagy PM problemanal, akkor egyértelműen menjen az ember dokihoz
2022. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem 25%! Én 50-50 % mondok mindig ,és mindenki akkor tesztel mikor akar.
2022. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Pedig rosszul tudod utolsó mert 20-25%.
2022. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!