Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk a...

3 hónapja próbálkozunk a férjemmel. Sajnos eddig még sikertelenül. Kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Tudom sokan sokkal tovább várnak a babára. Szeretnék tenni valamit hogy segítsem a folyamatokat.

Gondolkodtam ovu teszten, hőmérőzésen stb.. Nem tudom mi válna be.

Előre is köszi a tippeket

Szombatra nem várom (de szerintem meg fog jönni)



2022. márc. 3. 12:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

19es, ne haragudj, de szerintem nem igazan ertetted amit irtam...

1, de 25% kb, es ezt nem en talaltam ki :D

2, A nok tobbsegenek a korai teszteles nem a boldogsag miatt tortenik, hanem az elkeseredettseg okozza. Ezt meg ugyan nem kivanom senkinek!

2022. márc. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
nem értünk egyet.
2022. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg masok a tapasztalataink. Nincs ezzel baj :)
2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2022. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

En anno elmentem 3. es 21. napi hormonsorra, illetve TSh-t, ft4-et es aTPO-t nezettem, valamint ultrahangot. Nekem PCOs es IR elozmenyem van, amikkel addigra mar tunetmentes voltam, de voltak jelek arra, hogy a hormonjaimmal nincs minden rendben, pl. nem volt tupontos a ciklusom, es 8-10 napig tartott a menzesz, 2 napos barnazassal indulva, ami utalhat alacsony progeszteron-szintre, vagy magas prolaktinszintre, valamint okozhatja kozvetve a magas TSH is. Nekem ki is derult, hogy a prolaktin-szintnem es a TSH-m az idealisnal magasabb, de az ft4 rendben volt, ami szubklinikus alulmukodest jelent. Ez azt jelenti, hogy a pajzsmirigy erolkodik, de a babahoz meg megvan minden, ezert nem eleg csak a TSH-t tudni.


Szoval erdemes ezekkel tisztaban lenni, es van pl. aviva torna (hormontorna), vagy intermittent fasting (idoszakos bojt), illetve gyorsan felszivodo szenhidratban szegeny dieta, nekem ezek vltak be nagyon, a legjobban mind kozul az intermittent fasting, teljesen beallitotta a ciklusom. Ket gyerekem van.

2022. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25os, az IFet milyen aranyban csinaltad? Amiket akkor ettel, azert lassu ch-k voltak?

Szeretnem szoptatas utan kiprobalni. Talan az az egy amit meg nem probaltam

2022. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

16:8-as IF-et csinalok, en szoptattam is amugy mellette (fokozatosan alltam at, eloszor 12:12-rol), tovabbra is sok tejem volt, sot, 3,5 hetig fejnem kellett, miutan 2 eves koraban az elvalasztas mellett dontottem.


Gyumolcsot ettem, igy emiatt nem kizarolag. Zabot is (amugy glutenszegenyen eszek), osszesen atlag 120-150g kozott van a napi ch-fogyasztasom, es akkor is igy volt. Kozepes es alacsony glikemias indexu eteleket eszem amugy tobbsegeben. Friss zoldsegeket, fermentalt eteleket (savanyukaposzta, kefir, naturjoghurt, sajt), illetve magasabb zsirtartalmuakat, halat, olajos magvakat. De szoktam idonkent basmati vagy jazmin rizst es fott formaban krumplit is enni.

2022. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm, higy megirtad 😊
2022. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!