Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kettő nap alatt egy kicsit...

Ha kettő nap alatt egy kicsit sem erősödött a viszonylag halvány és csak pár perc után észlelhető második csík a hcg teszten, kimaradt mensi után 6 nappal, akkor ebből már nem lehet sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 08:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/113 anonim ***** válasza:
25%
100. Azt azért nem csináltat, mert akkor még a végén kiderülne, hogy valóban nem terhes. Inkább tesztel és kelti magában a hamis reményt és itt puffog mindenkinek. Logika?! 🙊
2022. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/113 A kérdező kommentje:

Ezzel a rosszindulattal csak magatokat égetitek.

Szánalmas...

2022. ápr. 6. 16:57
 103/113 anonim ***** válasza:
77%

Csajok annyira elharapózott a hangulat, iszonyat hogy nők, anyák így egymásnak tudnak esni ismeretlenül !


Nem értem miért kell kikezdeni a kérdezőt ?

Miért ? Mert vágyakozik, meg reménykedik esetleg ? Vagy mert mindent megoszt és végre lesz egy kérdés ami legalább le is lesz zárva adott esetben , mert a kérdező megírja hogy mi lett vele végül ?


Attól hogy azt “merte” mondani hogy baba ?


Istenem 11 hetesen vetelten el, és sírva hívtam fel a párom és az anyukám hogy sajnos meghalt a “babank” …


Megoszt velünk minden infót azt is hogy a gabriell full erős pozi lett neki a halványodo teszt után erre legurrogjatok hogy a Gabriel szar teszt ?

B@szod, kereskedelmi forgalomban van? Igen !!!

Akkor annyira szar nem lehet ha pénzt mernek erte kérni !

Celozgattok neki hogy más van itt a háttérben , nem baba … egy nőnek aki vágyik a gyermekre, aki megírta hogy ez az utolsó próbálkozás (hogy miért csak ő tudhatja) bármennyire is faj neki az utolsó lehetősége ez !

Erre jöttök ti Uri Gellerkent és megmondjatok hogy mi van ?

Miért nem lehet annyit írni hogy “figyelj halvanyodo tesztek 10-bol 9x nem jók, de őszintén kívánom hogy te legyél az az egy akinél másképp van !

Nem értem komolyan miért vagytok ilyenek ?

Meg vagytok keseredve? Ide jöttök kiélni a frusztraciotokat?


6 évig vártam/vágytam a lanyomra … megkeseredtem ez alatt a 6 év alatt ! Számos kémiai és mised abon vagyok túl , teso nem akar jönni hiába szeretnénk, meg sincs szívem az én idegbajomat kiélni egy anonim oldalon egy Nőn ég Anyan aki ilyen helyzetben van!

Ha nem tudok hozza szólni normálisan akkor nem írok inkább … de ez a támadás amit itt műveltek ez tényleg felháborító !


Kérdező! Kívánom a legjobbakat, szurkolok neked , persze ne eld bele magad ne érjen csalódás ! Én a helyedben minél hamarabb elmennek egy magán dokihoz csináljon egy ultrahangot !


Aki meg idejön bunkozni az egy kocsit képzelje már el ha ő kapna így az ívet a kérdése alatt !


Tessék lehet lepontozni meg szét szedni nyugodtan !

2022. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/113 anonim ***** válasza:
75%

103 Én szintén nem értem miért ilyenek az emberek egymással.Miért kell a másikat piszkálni?Elég baj az neki hogy ilyen bizonytalanságban van.

Lombikos vagyok szóval tudom milyen mikor vágyik az ember egy gyermekre és nem sikerül.Míg mások potyogtatják őket a semmire.

Mi is már évek óta próbáljuk és mégsem keseredtem meg és lettem rosszindulatú másokkal szemben.Mindig mindenkinek drukkolok.

2022. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/113 anonim ***** válasza:
46%

Azért az nem gáz ,h a kerdező a számára nem tetsző válaszra rögtön kioktatóan,ingerülten válaszolt!

Innentől kezdve én sem tudok kedves lenni!

2022. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/113 anonim ***** válasza:
46%

Tanácsért jött, kapott. De neki semmi nem volt jó. Ha megnézitek a pökhendi megyek is blablabla válasza után jöttek a negatívabb kommentek…

Az első 70 akárhány válaszban mindenki kedvesen írt neki, erre idefingik egy ilyet 🤦🏼‍♀️

2022. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/113 A kérdező kommentje:

Nem tudom szó nélkül hagyni.

Igen, idejöttem tanácsért. De az meglepett, hogy sokan biztosak voltak benne, hogy ez már biztos vetélés, üres petezsák stb. Olyan magabiztosan vágtátok a képembe azt, hogy baj van, ami nemigen eshet jól senkinek, főleg úgy, hogy egyikőtöknek sincs röntgenszeme. Ez kicsit olyan, hogy velem történt egy vetélés 11. héten, de már előtte, igaz volt szívhang, volt egy kedvezőtlen előjel, kisebb volt a magzat a kelleténél, pedig tudtam, mikor fogant.

Vannak hasonló kérdések, sokan kérdezik aggódva, kisebb a magzat, ebből lehet-e baj? Vagy igen, vagy nem. Mert sokszor olvasni olyat is, sőt személyesen ismerek valakit, akinek még az orvos sem biztatott mégis megmaradt a baba és egészséges terhessége lett. Biztos, hogy senkinek sem mondanám, hogy "ó, hát nekem is ez volt, kisebb volt a magzat és végül nem maradt meg, vedd észre, hogy nincs remény", lehet mondanám, "ha aggódsz, esetleg menj el egy külön ultrahangra", vagy mondanám, sajnos bármi benne van a pakliba, ne éld bele magad, de ne is gondolj a legrosszabbra, kicsit engedd el és kívánom, alakuljon jól végül."

Abban igazatok van, hogy valahol tudhattam volna, nem tudtok segíteni, nyilván csak az ultrahang, vagy ha olyan helyen élnék hogy ez könnyen elérhető lenne, egy vérvétel segíthetne megoldani a kérdést.

Ultrahangnak betöltött 6. héttől van értelme az orvosom szerint, ami teljesen érthető. ez jövő héten lesz esedékes.

Hülyeség volt feltenni a kérdést...

Főleg úgy, hogy tényleg őszintén beszámoltam mindenről.

De mindenbe belekötöttetek. Ha érzékeny tesztet vettem, az volt a baj. Ha kipróbáltam más 25-ös tesztet, az volt a baj.

Gabriel teszt rossz, mert erős pozitív lett az eredmény, mégpedig azonnal. De a tegnapi X-epil teszt nem lehett gyengébb, véletlenül sem és már írni sem mertem, utólag nézem a control csík is gyengébb rajta, sokkal gyengébb, mint az előzőeken. Ebből nem merek következtetést levonni, csak megjegyzem.

Tudom, hogy kb 80%, hogy ez a terhesség nem lesz rendben. (Tudom, szerintetek 100% és ha ezután leírnám, mi hogy alakul, milyen boldogan vágnátok a képembe, megmondtátok előre...


Mindenki más, akitől jó szót kaptam (és ez nem azt jelenti, hogy arra várnék, mindenki kizárólag biztasson a realitástól is elszakadva, hanem azt, hogy úgy őszinte, hogy érződik, hogy jószándékú). Nektek köszönök mindent!!!

2022. ápr. 6. 20:05
 108/113 A kérdező kommentje:
103-as 104-es válaszoló, köszönöm!
2022. ápr. 6. 20:17
 109/113 anonim ***** válasza:
56%

Szia kérdező mi lett, van azóta változás?

Ha gondolod privátba is megírhatod.

2022. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/113 anonim ***** válasza:

Szia kérdező

Mi lett veled?

2022. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!