Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy babát várok?

Lehet hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Szép Napot/Estét!

16 éves vagyok és sajnos kényszer abortuszom volt 5 hete. Az orvos 2 hét szex tilalmat mondott. Amit be is tardtotunk. Viszont én nem tudtam bele törődni abba hogy a gyermekem nincs velem.. És ujra próbálkoztunk. Tegnap teszteltem reggel és egy nagyon nagyon halvány pozitívat mutatót a mensesem 17 napja ért véget mikor érdemes ujra tesztelni? Van rá lehetőség hogy várandós vagyok?



2022. máj. 28. 05:50
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
93%
Persze, aranyom, szaporodj csak. Majd mi az adónkból fizetjük a kis purgyéd felnevelését, mint ahogy a többi fajtársadét is. Miénk az öröm és megtiszteltetés, hogy a kis Armandóka neveléséhez hozzájárulhatunk!
2022. máj. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

Kedves kilences😊

Szívesen fel tölteném de szinte nem is látszik mivel nem fókuszál a kamerám 🙁de pároméról majd meg probálom le fotózni és fel töltöm! 😊

2022. máj. 28. 06:51
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajata teszt?

Ami ennyire nem látszik az negatív szokott lenni.

2022. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

Szabad szemmel tisztán látható.

Mind kettő dm-es teszt.

X-epil, a másiknak nincs konkrét márkája. Csak annyi hogy otthoni gyors teszt.

2022. máj. 28. 06:57
 15/59 anonim ***** válasza:
98%
Azért az ugye megvan, hogy a kisbabák nem csak cukik, aranyosak, hanem sírnak -hangosan- , folyamatos felügyeletet igényelnek, és a minőségi felnevelésükhöz pénz is kell, amit valljuk be, 16-17 évesen, mivel sulis korú vagy, még max csak a szüleid támogatásával kapnál, ha csak nem milliomos és vakszerelmes a párod, ha hajlandó neked gyermeket csinálni és feltételezzük, hogy nem lép le, amint tényleg meg is született. Én a helyedben ezt jól átgondolnám, mert ugyan nem ismerem a körülményeket, de mérlegelni kell azt is, hogy egyedül menni fog minden egyszerre?
2022. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza a dokihoz és csinaltatni fog hcg vérvételt.

Abbol megtudja mondani h új vagy még az elöző

De szerintem 16 évesen ha a szülők kényszerítettek rá akkor most is az lesz.

Várj a 18.szülinapodik és utána mehet a móka és senki nem szólhat bele.

2022. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Igen tudom, egy gyermek nem csak móka és kacagás. Hamar fel kellet nölnöm. A két kistestvérem miatt. Mi már fel voltunk készülve a gyermekünk érkezésére. Mind ketten dolgozunk. Párom igen hűséges típus szerencsére! 1,5évig udvarolt 14 évesen meg össze jöttünk. Sose lépet félre és ő is nagyon várta a kicsi érkezését.
2022. máj. 28. 07:05
 18/59 A kérdező kommentje:

16 os😊

Nem szülők kényszerítettek hogy el vetessem a gyermeket.

2022. máj. 28. 07:10
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ki???
2022. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom.. mondta vagy el vetetem vagy miután meg szülőm el veteti tőlem mert hogy fiatal vagyok..
2022. máj. 28. 07:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!