Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy babát várok?

Lehet hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Szép Napot/Estét!

16 éves vagyok és sajnos kényszer abortuszom volt 5 hete. Az orvos 2 hét szex tilalmat mondott. Amit be is tardtotunk. Viszont én nem tudtam bele törődni abba hogy a gyermekem nincs velem.. És ujra próbálkoztunk. Tegnap teszteltem reggel és egy nagyon nagyon halvány pozitívat mutatót a mensesem 17 napja ért véget mikor érdemes ujra tesztelni? Van rá lehetőség hogy várandós vagyok?



2022. máj. 28. 05:50
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem,ha megfeleloek a korulmenyek akkor mi az hogy egy orvos dont egy abortuszban! Es kiemeltet egy gyereket…Hiaba irod le 100x hogy az orvos ilyen meg olyan meg nem tudja itt senki milyenek a korulmenyek azt mindenki tudja hogy nyomos ok hianyaban ritkan veszik el az anyatol a gyereket!!!
2022. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nálatok? 28 as olvasd át mégegyszer mit írtam. Mellesleg sajnos magyar vagyok (Paraszt) mint ti ahogy el nézem. A romák legalább nem mocskolódnak nem nézik le a másikat.
2022. máj. 28. 07:51
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Egy orvos se mondhat ilyet!ez nem az ő hatásköre!!!!!

A védőnő feladata a körülmények feltarása. Vedönő a családsegítő bevonásával tudja ezt megtenni.

A nőgyógyász csak ellátja a terhességet és annyi!

A sogórnőd barátnője meg hazudott.

Sztkban is van más orvos és vannak magán orvosok is!

2022. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

A miénk be csak egy orvos van.

De nem szeretném ezt tovább ragozni. Igy már csak azoknak válaszolok akik segítő szándékkal írnak esetleg tapasztalatból. 🥰

2022. máj. 28. 08:23
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a buta embereknek nem lehet segíteni.

Irány egy nőgyógyász!

2022. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok.

Nálatok = családod, a mellékelt ábra szerint. Engem ebben a helyzetben nem érdekel, hogy roma vagy vagy magyar, mert nem releváns! 16 éves vagy, könyörgöm, aki a semmire akar gyereket szülni, ez tök mindegy, milyen származású vagy, már nem is butaság, hanem sokkal több annál! Ne fossz már meg egy ártatlan, Meg nem született gyereket a normális élettől!

2022. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Na, majd egy év múlva meg kéregeted a pelenkát facebookon. 16-7 évesen nem csak az a két opció vanxhogy bulizok, vagy szülök csupasz seggre. TANULJ
2022. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
Leendő apuka hány éves? Önálló keresrt, lakás? Vagy majd anyu nyakára?
2022. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Saját lakásba vagyunk. Van keresetük! Innentől nem akadály a kicsi!! Innentől lezártam.
2022. máj. 28. 09:13
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kamu a kérdés (remélem), vagy 90 %-a hazugság.

16 évesen azért komoly, hogy valaki már gyereket tervez, mikor szerintem az általános iskola sincs befejezve. Mit dolgozol te 16 évesen? Diák munkára se vesznek fel 😅

A két kisebb testvéredet ki neveli?

Vagy 15-en laktok egy szobában?

Hány abortuszod lesz még vajon 40 x éves korodig?

Ez úgy kamu, ahogy van, szerencsére.

2022. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!