Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy babát várok?

Lehet hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Szép Napot/Estét!

16 éves vagyok és sajnos kényszer abortuszom volt 5 hete. Az orvos 2 hét szex tilalmat mondott. Amit be is tardtotunk. Viszont én nem tudtam bele törődni abba hogy a gyermekem nincs velem.. És ujra próbálkoztunk. Tegnap teszteltem reggel és egy nagyon nagyon halvány pozitívat mutatót a mensesem 17 napja ért véget mikor érdemes ujra tesztelni? Van rá lehetőség hogy várandós vagyok?



2022. máj. 28. 05:50
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
14%
Annyian támadjátok,persze én sem értek vele egyet…DE én 16 és fél évesen jöttem össze a pasimmal,egyből nem védekeztünk,én babát akartam.Nemtudom miért.Talán a rossz családi hátterem miatt,nem volt szép gyerekkorom.Babát akartam,hogy vele úgy tudjak bánni,ahogy velem soha nem bántak.Másfél év volt mire összejott.18evesen lettem végül terhes,aztán 19évesen is és 21 évesen is terehes lettem.Ma a legnagyobb màr 15éves,a fiam 14,a legkisebb meg 12..És nem bántam meg.Semmi anyagi hátterem nem volt,mamámnál éltünk sokáig.Olyan 8éve álltam kb. A saját lábamra.Előtte is önálló voltam,de segítséggel.Most viszont 8éve már dolgozok,és teljesen önálló vagyok.Albiban lakunk évek óta,jó lenne egy önkormányzati lakás,mert azért küszködünk,de akkor sem bántam meg egy percig sem.Ja és nem vagyok roma.Apuka sehol nincs,egyedül nevelem őket.hát ezvan.
2022. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
92%
#51! Te nem bántad, de vajon a mamád se? Könnyű más f.szával verni a csalánt. Nyilván, ha már megvoltak, nem rakta utcára őket, de vajon ő kért 3 visító gyereket? Meg gondolom, nem kerested halálra magad a 0 munkatapasztalatoddal gyesen.
2022. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Bocs de mi az a kényszer abortusz? Ki /mi miatt kényszer?
2022. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%
Hàt jól keresek.Csak az adókedvezmény 100ezer nekem havonta.szval nem panaszkodok.Az albi a sok.Ha azt nem kene fizetni akkor baromi jól élnénk.Ennyi.
2022. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
87%

#54! Egyem a szíved, amíg nem dolgoztál, a nagyanyáddal tartattad el magatokat, milyen adókedvezményed volt?

#52

2022. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%
Hát addig semmilyen adókedvezmény nem volt,de volt pasim aki eltartott 🤭😉
2022. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
Meg volt családi gyes..Mama csak a házát adta végülis.Lakbér nem volt,rezsit nem kellett fizetnem.Ezvan.Felnőttek így is ,màr nagyok.Nem bántam meg.Mama is egyedül volt,jó volt neki h ott vagyunk.Szerintem mi tartottuk életben.Már 91 éves lesz 😉
2022. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
90%
Ja, az aztán nagy dicsőség, hogy a pasid meg a mama tartottak el! Így elhiszem, hogy nem bántad meg ;)
2022. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
100%
Egy kib@szott nagy troll vagy, kedvesnek nem mondható kérdező. Mellesleg k*rvára látszik hogy nem igaz egy mondat se amit leírtál, gondolom nem vagy lány, csak egy élettelen f@sz aki unatkozik...
2022. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!