Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy babát várok?

Lehet hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Szép Napot/Estét!

16 éves vagyok és sajnos kényszer abortuszom volt 5 hete. Az orvos 2 hét szex tilalmat mondott. Amit be is tardtotunk. Viszont én nem tudtam bele törődni abba hogy a gyermekem nincs velem.. És ujra próbálkoztunk. Tegnap teszteltem reggel és egy nagyon nagyon halvány pozitívat mutatót a mensesem 17 napja ért véget mikor érdemes ujra tesztelni? Van rá lehetőség hogy várandós vagyok?



2022. máj. 28. 05:50
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocsi de ilyen nincs!

A nőgyógynak semmi köze hozzá.

Jobb ha nem vállalsz gyereket ha ennyire buta vagy.

2022. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

Kedves 21.

Én ott voltam édes anyám is hiába nem lenne köze hozzá bele szol a sógornőm barátnője kislányát is ki emeltette a családból ugyan ezzel az indokkal. Ha lesz várandós vagyok akkor már inkább fizetek egy magán orvosnak mint hogy oda vissza menjek.

De köszönöm hogy le írtad a véleményed!

2022. máj. 28. 07:23
 23/59 anonim ***** válasza:
79%
16evesen gyerekre vagyni!?Szerintem kockakat kene meg epitgetni! Azt sem kene tudni 16evesen mi az a szex! Nemhogy csinalni,es gyereket csinalni!!! Amikor ilyeneket olvasok elborul az agyam! Az en 16eves lanyom ezt csinalna valoszinu lenne egy kep nyakleves…. Gratulalok! Szep kis eletet tervezel ahelyett ,hogy tanulnal!!!
2022. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki emelnek egy babát a családból az nem véletlen!valószínű nincs meg a megfelelő körülmény!

A hatóság elsődleges célja h anyával maradjon a gyerek.

Lehet el kéne gindolkodnod h tényleg nem megfelelő a körülmény amit biztosítani tudsz neki.

Picit ülj le és gondolkodj.

2022. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

Itt senki se tudja milyenek a körülmények hisz senki sem ismer tehát nem szeretném ha el térnénk a kérdésemtől. Aki segít annak nagyon szépen köszönöm!

Aki meg csak azért jött hogy belém kössön annak további szép békés Napot kívánok a továbbiakban.


Vagyok annyira érett hogy ezen ne álljak le vitatkozni hisz teljesen felesleges.

2022. máj. 28. 07:36
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

Fogd már fel ,h ha megfelelő a körülmény senki nem tudja elvenni a gyereket!!!!

Itt látszik h ,buta ,éretlen gyerek vagy. Anyádnak is lehetett volna anyni esze ,h elvisz másik orvoshoz ha már ilyen ez a doki és ti akarjátok a gyereket.

Jobb ha nem szűlsz még!

2022. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Érett? Hat eldobom az agyam! 😅 Jo neveltetest kaphattal te is mint sok sok tarsad! :) Szuljetek 16evesen nincs jobb annal mint 16evesen szulonek lenni!!! Aztan egy ev mulva ujra,meg ujra…..
2022. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges Neked a semmire babát vállalni! Egy orvos sosem mond ilyet, ha megteszi, vszeg nagy oka van rá! Az sem lehet véletlen, hogy a sógornődtől elvették, komoly gondoknak kell lennie ahhoz, higy egy csecsemőt elszakítsanak az anyjától! Ennek fényében csak remélni tudom, hogy nem vagy terhes! Ne legyél önző! Gondolj arra, hogy pár év múlva, miután dolgoztál már legalább egy keveset, mennyivel több mindent meg tudnál neki adni!
2022. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

Aztán hova vitt volna? Mikor a kerületben az az egy sztk ahol fogadnak mivel oda tartozom.


De mint írtam az én életem az én döntésem. Ha gyermeket vállalok akkor is az én döntésem.

2022. máj. 28. 07:46
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk magánba?! De gondolom az kizárt nálatok :D
2022. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!