Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nevezitek "nem vártnak"?

Miért nevezitek "nem vártnak"?

Figyelt kérdés

Ne gondoljátok,hogy lökött vagyok,de ilyenkor mindig eszembe jut egy könyv( Louise L.Hay:Éld az életed),ahol valami olyasmit ír,hogy az agy nem érti a "nem" szót,és úgy értelmezi,hogy...jelen esetben: "várt" dolog.

Nem akarok kötözködni,hisz mi is két évig PRÓBÁLKOZTUNK a babával,mire rájöttem,hogy nem próbálkozni kell,hanem ....:-)

Mindenkinek mielőbbi boldog babavárást kívánok,adjátok meg az esélyt...és nevezzétek pl. mensinek,menstruációnak stb.


2010. okt. 19. 12:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

hát egy nyelvészcsapat örömmel elmazsolázna a kérdésen:-)

Amugy "logikus" a nem várt. Végül is az ember nem várja hoy megjöjjön. Ill. nem szeretné.

2010. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

És mi történt, hogy 2 év után sikerült a baba? Mit csináltál másképp?

Nem próbálkozni kell hanem???

2010. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Háromszor kellett elolvasnom, mire megértettem... :-)


De kíváncsivá tettél, ha megvan a könyvtárban ez a könyv, esküszöm kiveszem!

2010. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
kedves előző nem próbálkozni kell hanem csinálni:-) gondolom erre gondolt a kérdező. Ha nem akkor bocs.
2010. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
* előző előző:-)
2010. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Szia! Jelenleg 4 hónapos a kisfiam! Nagy-nagy öröm sok szenvedés után...

....én feladtam a dolgot,már nem akartam minden áron babát, elmentünk egy hosszú hétvégére,és nem is gondoltam,hogy terhes lehetek....csak nem jött meg,majd teszt,és nagy öröm.

Valójában annyira feladtam,hogy válni szerettem volna,hogy legalább a férjemnek meglegyen a lehetősége,hogy gyereke lehessen...persze ő tiltakozott...és erre mondom azt,hogy ez a gyerek döntése,ő tudja,hogy mikor érkezett el az idő,hogy megfoganjon.

Senkinek nem kívánom azt a hullámvasutat,amit minden ciklus alatt átéltem,de sajnos tudom,hogy sokan vannak itt,akik szeretnének és nehezen jön össze. Kitartás és sok erőt!!!

2010. okt. 19. 12:59
 7/28 A kérdező kommentje:
...hát igen ....csinálni ...:-) :-)
2010. okt. 19. 13:03
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Csinálni kell..na ez jó!Szerintem itt mindenki tudja,hogy mit kell "csinálni",még sem jön sokunkhoz a gólya sajnos,nem a "csinálással"van a baj!
2010. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Bocsi utolsó!

...én nem arra céloztam,hogy nem "csináljátok",csak a szavak erejéről "beszéltem"

sokszor gondolkoztam rajta,ha nem mindig azt mondjuk,hogy próbálkozunk,akkor hamarabb lett volna-e babánk....igaz ezt soha nem fogom megtudni...

...de itt nem is ez a lényeg,hanem a "nem várt" kifejezés.

2010. okt. 19. 14:33
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Én mégis azt gondolom, hogy kicsit ráérsz és lökött vagy...
2010. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!