Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nevezitek "nem vártnak"?

Miért nevezitek "nem vártnak"?

Figyelt kérdés

Ne gondoljátok,hogy lökött vagyok,de ilyenkor mindig eszembe jut egy könyv( Louise L.Hay:Éld az életed),ahol valami olyasmit ír,hogy az agy nem érti a "nem" szót,és úgy értelmezi,hogy...jelen esetben: "várt" dolog.

Nem akarok kötözködni,hisz mi is két évig PRÓBÁLKOZTUNK a babával,mire rájöttem,hogy nem próbálkozni kell,hanem ....:-)

Mindenkinek mielőbbi boldog babavárást kívánok,adjátok meg az esélyt...és nevezzétek pl. mensinek,menstruációnak stb.


2010. okt. 19. 12:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
10:45-ös ezt jól megmondtad. Végre valaki aki meg meri tenni. Én egyet értek veled. Engem is irritál az ilyen angyal típus. Utálom ezt a mondj le róla aztán sikerülni fog, meg a már én lemondtam róla amikor spontán jött típusú beszólásokat.
2010. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én már volt amikor lemondtam róla tényleg nem érdekelt de nem védekeztünk sőt volt ilyen kikapcsolós nyaralós hétvége is de egyszer sem sikerült nekem sajnos ez nem jött be.az ember nagyon bele tud keseredni ebbe a baba dologba ha nem sikerül és sokkal érzékenyebb esetleg rosszindulatúbb is egy kicsit.Ne bántsátok már egymást annak semmi értelme.Lehet h a kérdező tényleg csak segíteni akart ki tudja ne feltételezzük egyből a rosszat.Egyébként én maximálisan hiszek a szavak teremtő erejében de lehet h sok idő után már nehezen hisznek ilyenben az emberek.Én szeretném hinni h segítő szándékkal írta ezt.Ha nem akkor az az ő lelkiismerete.Senki sem tehet itt arról h sokunknak nem jön a baba.
2010. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

19:58

Lehet,hogy én angyal típus vagyok,de még mindig jobb annak lenni,mint...

...én is álltam harcban a világgal,ezért ÉN nem minősítelek.

Másképp fogadnám a véleményeteket,ha nem tudnám,hogy milyen érzések vannak bennetek...

...és én is csak "szövegnek" tartottam mindig is ezt a "ne görcsölj rajta,engedd el"...

ezt nem lehet tudatosan megtenni!!!!

...megsemmisülve,teljesen feladtam,hiszen már mindent végigpróbáltunk...és nem tehetek róla,de akkor fogant a babám

...nem akarom az orrotok alá dugni,nem szokásom(a munkahelyemre se vittem még be "megmutatni",mert van egy kolléga,aki szintén szeretne,de nem jön össze)

Az pedig,hogy a kezembe alszik,az se könnyű. Fekvős terhesség volt,kéthetente ügyeletre rohangáltunk,koraszülés. Nem merem egyedül hagyni,de ez már az én keresztem!!!

...és az az egészben a legrosszabb,hogy ez egy olyan téma,ahol én mindig kísérleti nyúlnak éreztem magam,hátha ebben a hónapban "ez vagy az" segítségével összejön!

Megértem a megbántottságotokat,de nem ez volt a célom...mielőbbi babavárást...és dobnátok egy e-mailt,ha összejön ?(mert összefog)

2010. okt. 21. 08:37
 24/28 anonim ***** válasza:
Emailt?Miért dobnánk? EZ MEGINT ILYEN PUNCSOLÓS SZÖVEGNEK TŰNIK NEKEM.....ÁÁÁÁ DE LÉNYEGTELEN IS.ÚGY IS ÉN VAGYOK A FEKETEBÁRÁNY,DE LEGALÁBB FELVÁLLALOM AMIT GONDOLOK ÉS NEM HÍZELGEK AMIKOR ÚGY ÉRZEM,HOGY ROSSZAT MONDTAM....
2010. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
19:58-as,felpontoztalak:)
2010. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
....hááát rajtad már tényleg csak nevetni lehet....sajnállak,hogy ilyen vagy....:-(
2010. okt. 21. 13:20
 27/28 anonim ***** válasza:

Sajnálom kedves kérdező, hogy azt hiszik rosszat akarsz. Mégegyszer köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat nekem, légy boldog a gyermekeddel! :)

Mi 1 éve próbálkozunk, most megyünk kivizsgálásokra, remélem hamarosan én is a kezemben tarthatom a drágaságomat! :)

2010. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Szorítok neked! :-)
2010. okt. 22. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!