Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nevezitek "nem vártnak"?

Miért nevezitek "nem vártnak"?

Figyelt kérdés

Ne gondoljátok,hogy lökött vagyok,de ilyenkor mindig eszembe jut egy könyv( Louise L.Hay:Éld az életed),ahol valami olyasmit ír,hogy az agy nem érti a "nem" szót,és úgy értelmezi,hogy...jelen esetben: "várt" dolog.

Nem akarok kötözködni,hisz mi is két évig PRÓBÁLKOZTUNK a babával,mire rájöttem,hogy nem próbálkozni kell,hanem ....:-)

Mindenkinek mielőbbi boldog babavárást kívánok,adjátok meg az esélyt...és nevezzétek pl. mensinek,menstruációnak stb.


2010. okt. 19. 12:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon múlik egy nőnek a teherbeesése hogy a szavakat hogy fejezi ki.

Ez egy elterjed kifejezés, és rövidebb leírni, mint pl: nem szeretném ha a "várt" mensim holnap jelentkezzen.

Ha dühös vagy valakire mert többször felidegesített, Te is biztos mondod hogy most betelt a pohár. Na de hol a pohár?

Én így gondolom, és én sem kötözködni akartam.

2010. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Bocsi: elterjedt
2010. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Kedves 16:51!

Lehet,hogy ráérek,mert épp a kezemben alszik a 4 hónapos,és fél kézzel tudok pötyögni!

...az is lehet,hogy lökött vagyok,de azt gondoltam,hogy itt több kétségbeesett hölgy van,aki akár hisz valamilyen szinten a "vonzás törvényében" vagy az agykontrollban....és teljesen jóindulatból írtam,hogy lehetne másképp nevezni...

lehet,hogy nem ettől lesz baba,de azt is tudom,hogy én minden "ilyen" cérnaszálba belekapaszkodtam,hogy hátha....

és ez valahol engem igazol,mert két év után természetes úton jött össze a bébi...

még egyszer mindenkinek mielőbbi boldog babavárást,és bocsánat mindenkitől,mert olyat írtam,amiben ti nem hisztek!

2010. okt. 20. 06:20
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Tehét ha jól olvastam a kérdező válaszait,ELŐBB KI KELL LÉPNÜNK A KAPCSOLATBÓL-HÁZASSÁGBÓL FEL KELL ADNI AZ EGÉSZET,aztán majd oda születik egy gyerek....ez elég tréfás.......na mindegy,nekem mondjuk kissé nagyképűnek tűnsz kedves kérdező,teljes jóindulattal írsz,de azért kihúzva magad emelt fejjel írod,hogy épp ráérsz pötyögni mert a gyerek a másik karodon fekszik..ergo neked már ugye van......ÉRTETTÜK A NEKÜNK SZÁNT LÉNYEGET...SZERINTEM NEM ITT KÉNE OKOSKODNOD,MÉG ÍGY IS VAN ÉPP ELÉG AMIT TANULHATSZ,SZERINTEM MÁR REGISZTRÁLHATSZ IS A MAMÁS FÓRUMON,OTT LEHET HOGY JOBBAN DÍJAZZÁK MAJD AZ "értelmes" kérdéseidet....
2010. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Most miért kel leszólni? Szegény csak segíteni akar nekünk! És igaza van, sok minden függ a gondolattól. Tudjátok a gondolatnak teremtő ereje van.
2010. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
48%
igen.minden bizonnyal segíteni akar...olvashatnál a sorok között is.......
2010. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
szerintem is igaza van a kérdezőnek.az agyunk nagyon sok mindent irányít.gondoljatok például arra hogy gyerekkorotokban dolgozat volt a suliban.és eljátszottad h beteg vagy h ne kelljen menned és lám beteg is lettél.ha bemesélsz magadnak valamit előbb utóbb utol ér.és nem csak a rossz dolgok.
2010. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom,ha valakit is megbántottam,és én nem arról beszéltem,hogy ki kell lépni,hanem,hogy én ezt fontolgattam....és nem egy olyan esetről tudok a környezetemben,aki miután kikapcsolt,kicsit "ELENGEDTE",és nem görcsölt rajta egy ideig,az babás lett.

Még egyszer bocsánat mindenkitől,valóban csak a segítő szándék vezérelt,és azt is sajnálom,hogy néhány ember ennyire frusztrált,hogy ott is támadást lát,ahol nincs is!

Bocsánat,hogy ezt a kérdést feltettem!

2010. okt. 20. 11:19
 19/28 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal ha clostyt szed az ember,akkor marhára ki tud kapcsolni agyilag,hogy mikor lesz tüszőrepedése........
2010. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de távol állt tőlem,hogy bántsalak! :-(
2010. okt. 20. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!