Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van így ikerterhe...

Mennyi esély van így ikerterhességre?

Figyelt kérdés

Párommal mindketten egyedüli babaként születtünk. Mindkettőnknek ikerpár a fiatalabb tesói. Igaz, az övéi féltesók apáról. Nem tudni hogy az új feleség, vagy após hozta-e a gént. Após egyke. Párom anyukája egy ikerpár egyik tagja. És nekem még van első fokú unoka tesóban is ikerpár.

Szerintetek? Mennyi az esélye hogy ikreink lesznek? Kb?


Tudom, bármi előfordulhat. Meg nyiván nem.is vagytok szakértők. Csak egy kis beszélgetésre, gondolatkifejtésre gondoltam. Esetleg tapasztalat/észrevétel csere egymás közt.

A harmincas éveim közepén járok. Szeretnék ikreket. Nem szeretném 40+ -osan szülni a második vagy harmadik gyereket.



febr. 27. 13:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
De ettől AKARNI miért ne lehetne? Nincs rá semmi befolyása? Ez olyan, mintha azt mondanám neked, hogy ne kívánd a csokit, mert egészségtelen.
febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem miért akar valaki ikreket direkt. Én baromira fèlnèk, hogy az egyiknek valami baja lesz. Ég ismerősömnek is ikrei születtek,de a kislány meghalt. Örüljetek ha lesz egy egészséges gyereketek. Ne hasonlítsd már egy csokihoz baszki. Pont erről van szó, hogy nem èritek fel ésszel...
febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%
Az ember tudja befolyásolni, hogy mit csinál, de azt, hogy mit akar, azt nem. Most miért baj, ha örülne, ha ikrek lennének? Sírjon és kezdjen el a szelektálás után érdeklődni? Attól jobb lesz?
febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk úgysem érted. Fel kellene nőni gyerekvállalás előtt.
febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársaméknál úgy alakúlt, hogy 3-om gyerekből nem lett egysem iker. Az elsőnél 4 petezsák volt, de 1 maradt, 3-om felszívódott, pedig a férjének van ikertestvére, 1 petéjű és a csaj apukájának is van ikertesója. Náluk nem lett
febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%
Miért van az,hogy egy könnyed kis beszélgetős kérdés alatt is ideokádja valami rosszindulatú gyökér a hülyeségeit? Gondolok itt a 22-24-esre.
márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!