Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? 24 napja...

Mi lehet a gond? 24 napja késik a menzeszem,3 teszt negatív (ebből kettőt egy hete végeztem, egyiket délutáni, másikat reggeli vizeletből), illetve ma délután is végeztem egy 25-ös érzékenységű tesztet.

Figyelt kérdés
Ha terhes lennék akkor szerintem már délután is ki kellene mutatnia a terhességet. Nem tudom, mi lehet a baj...
2010. dec. 14. 22:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Vsznű már bármelyik teszt kimutatná a terhességet, ennyi késésnél! Lehet csak kimarad egy mensid!

Állhat sok minden a háttérben, de a helyedben csináltatnék egy teljes vérképet is, nézzenek TSH(pajzsmirigy) értéket is! Legalább ez is egy kizáró ok lenne!

2010. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nyár végén készítettek teljes vérképet, akkor csak a vasam volt egy kicsit kevesebb, egyébként minden rendben volt. Ennyi idő alatt ez így megváltozhat?
2010. dec. 19. 16:50
 13/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindig nézik a Tsh-t, de nézd meg az uccsó laborleleteden!

A hormon naprol- napra változik!

Lehet semmi baj sincs, csak egyszerűen kimarad 1 vérzés!

2010. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
napról*
2010. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azok a leletek még a szülői házban vannak, de holnap hazamegyek és megkeresem, köszönöm. :) Reggel még végzek egy utolsó tesztet, ha az is negatív, akkor kizárom a terhességet.
2010. dec. 20. 21:31
 16/26 A kérdező kommentje:
Ma reggel elvégeztem a tesztet, sajnos negatív. Már lemondtam arról, hogy baba van a dologban. :/
2010. dec. 21. 07:41
 17/26 anonim ***** válasza:

Már 1 hónapja késik a mensid. A hőd még mindig fennt van? Ne veszegesd a drága teszteket! Először is próbálj nyugodt maradni -magamból kiindulva írom ezt,mert én már elég ideges lennék. Ne gondolkodj miért késik. Aztán várd ki,mit mutat az uh. Addig meg élvezd az életet,szeretkezz sokat a pároddal!

Minden képen írd meg,mit mutatott az uh!

(nagyon szorítok neked-nekem is volt már 2 vetém,elég sz.. érzés,együtt érzek Veled.)

2010. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Holnap lesz UH, megírom mi az eredmény. Köszönöm. :)
2010. dec. 21. 15:57
 19/26 A kérdező kommentje:
Voltam UH-on, csak ott derült ki, hogy elnéztem az időpontot. :D December 29-én kell mennem, elküldtek. :D Most már több mint egy hónapja késik, nem tudom mi lehet, kezdek aggódni. De majd kiderül egy hét múlva. Megírom az eredményt.
2010. dec. 22. 23:17
 20/26 anonim ***** válasza:

Dec. 29-én? Hát ki az a marha,aki olyan sokára ad időpontot?! Hol laksz? Te jó ég!....

Akkor dec.29-én vissza nézek!

Szorítok!!

2010. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!