Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? 24 napja...

Mi lehet a gond? 24 napja késik a menzeszem,3 teszt negatív (ebből kettőt egy hete végeztem, egyiket délutáni, másikat reggeli vizeletből), illetve ma délután is végeztem egy 25-ös érzékenységű tesztet.

Figyelt kérdés
Ha terhes lennék akkor szerintem már délután is ki kellene mutatnia a terhességet. Nem tudom, mi lehet a baj...
2010. dec. 14. 22:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Budapesten, pontosabban a 4. kerületben, Újpesten lakom. A Szakorvosi rendelőintézetben adták ekkorra az időpontot, délután 2-re, hogy még véletlen sem dolgozhassak végig aznap 8 órát... :D
2010. dec. 23. 16:49
 22/26 A kérdező kommentje:
Ma voltam UH-on, azóta sem jött meg, most már 6 hete késik... Terhesség nincs, ciszta nincs, nem tudni mi van, 3 hét múlva kontroll.
2010. dec. 29. 16:02
 23/26 anonim ***** válasza:
Tyű! hát szóhoz sem jutok! Sajnálom,hogy nem jött össze! Azért majd írj,ha lesz valami (akár megjön,akár valami vizsgálattól kiderül miért nem jött még meg) !
2010. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom! :) Három hét múlva. :D
2010. dec. 29. 16:44
 25/26 anonim válasza:

Tudom már nem mai a kérdés, de lehet tudni, hogy miért késett ennyit? Vagy miért maradt ki?

Ugyan ebben a helyzetben vagyok, a hét vége felé megyek vérvételre, hátha kiderül valami.

2019. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

25ös.

Nàlad mi baj volt vègül?

Ènis ebben a helyzetben vagyok.

2hete kèsik.

2021. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!