Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek a folyások a menstruá...

Milyenek a folyások a menstruáció elmúlásától a következőig? Hogyan követik egymást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan alakul ez nálatok. Pl. peteérésnél tojásfehérje szerű, utána krémes.
2010. dec. 15. 17:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/979 anonim ***** válasza:
alhasi fájásotok nincs? Nekem ma tört rám ilyen erősebb mensiszerű fájdalom :S Ma esett is a hőm, olvastam hogy beágyazódáskor esni szokott...
2010. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/979 anonim ***** válasza:
35.5 vagyok :D szurkálásaim vannak meg még mindig van ilyen krémes folyásom, de jóval kevesebb, mint tegnap. reggel mértem a hőmet, elég alacsony..bár nem tudom, mennyi volt az előző napokban, most 35.9 volt. amúgy most is beleszúrt :D
2010. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/979 A kérdező kommentje:

sziasztok!


nekem is csökkent a tegnapihoz képest a folyásom, viszont a hasam még mindig fáj, illetve ha nehezebbet végzek, utána hulla fáradt vagyok, hamarabb kifáradok.

2010. dec. 16. 19:09
 34/979 anonim ***** válasza:
nekem is csökkent, bár volt ilyen nagyon nyúlós, ragadós is. nem tudom mi lehet. Elméletileg mostanában kell történjen a beágyazódás. Én félek kicsit mert leesett a hőm ma reggelre annyira mint mikor ovukor volt :( olvastam hogy lehet beágyazódás jele is. A hasam meg felpuffadt, ezt onnan veszem, hogy a gatyám tökre szorította a derekam holott csak mensikor szokta ezt...
2010. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/979 anonim ***** válasza:
nekem brutál felment a hőm..35.9ről 36.4... lehet, hogy tényleg babásak leszünk? :O
2010. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/979 anonim ***** válasza:
nekem is most nagyon felment (én vagyok aki méri a hőt minden reggel, nevezzünk nevemen: Barbi:) ) 36.2-re ami még ebben a ciklusban nem volt. Tegnap este meg hőemelkedésem volt 37.1 bár ez nem jelent sokat, de nem nagyon szokott az lenni soha a nap folyamán :) Jaj ez a reménykedés :)))
2010. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/979 anonim ***** válasza:
előző vagyok: este mindenkinek magasabb a hője :DD reménykedjünk :)
2010. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/979 anonim ***** válasza:
jajj, hülyén jött ki ahogy írtam bocsi..szal estére mindenki felfűti magát, azért mérvadó a reggeli hő (ahogy utánaolvastam) bocsi ha félreérthető volt a szmájli :(
2010. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/979 A kérdező kommentje:

sziasztok!


nekem is úgy van, hogy éjszaka mindig hason alszom, de már napok óta nem tudok, annyira kényelmetlen, nyomást érzek, meg nekem is nyomja a nadrág a hasamat és kényelmetlen. Szorítok, hogy mindenki babás legyen Karácsonyra! De jó is lenne!:)


Igen olyan jó lenne, ha mindenki írná a nevét, akkor könnyebb lenne, ahogy Barbi tette.

Engem Andinak hívnak, és már alig várom a jövőhetet.

Ki mikorra nem várja, és mikor fog tesztelni először?

2010. dec. 17. 09:00
 40/979 anonim ***** válasza:
én a 35.5-fokos vagyok, Adri a nevem :) vagy 25-én, vagy 26-án fogok tesztelni. én is folyton érzek valami szúrkálást meg nyomásérzést, meg fáradtságot..reggel is kétszer aludtam vissza.
2010. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!