Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek tegnap/m...

Van itt olyan, akinek tegnap/ma lesz tüszőrepedése (egy domináns tüszőm van-23mm)?

Figyelt kérdés

Én tegnap voltam uh-n,ahol a doki egy 23mm-es tüszőt látott a bal petefészkemben.Azt mondta,hogy este mindenképpen legyünk együtt,mert meg fog hamarosan repedni.Csütörtöktől kell napi 2x1 Duphastont szednem 2 hétig,majd teszt.


Nem kellett volna repesztőt kapnom? (rákérdeztem...szerinte biztosan meg fog repedni)


Amúgy PCO-m van és lassan egy éve várunk babára. Merckformint szedek.


A következő 2 hétben szeretnék tapasztalatokat cserélni olyanokkal,akik hasonló helyzetben vannak,mint most én.


2011. márc. 29. 08:20
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Szia!!!!

Ingen, én is inkább így gondoltam, ez a dúsabb sokkal jobb kifejezés.

Nos, ma megcsináltam a tesztet, a 28. napon. Kb 5 perc után néztem meg, aztán 10-15 perc után lefényképeztem. Mintha lenne valami halvány csíkoska. Feltöltöttem ide: [link]

Nem tudom mennyire adja vissza a fénykép. Majd csinálok holnap is lehet, de hétfőn tuti. :))))

2011. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Szia!


Én ezt totál pozitívnak látom!!!Egyértelműen ott van a második csík is!

Halkan...de SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!


Remélem,hogy én is egy hasonlót tudok hétfőn feltölteni!

Úgy örülök neked/nektek!!!

2011. ápr. 9. 14:31
 33/49 anonim ***** válasza:

Köszi szépen :) Még nem éljük bele magunkat, amíg jó erős csík nem lesz. Hihetetlen , hogy gyakorlatilag az első peteérésből lehet, hogy sikerült a baba :)

Szurkolok neked. Lassan itt van a hétfő :) Már csak 2-t kell aludni :)

2011. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ma is 37,2-re ébredtem,de most nem érzek semmi különöset...picit érzékeny a mellbimbóm.

Te is tesztelsz holnap reggel még egyet?


Írok,hogy mi lett!!!

Szoríts nekem is!!!

2011. ápr. 10. 09:19
 35/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma nem teszteltem, megtartottam holnap reggelre. :) Jó korán kell kelnem, de majd feltöltöm azért a remélhetőleg már 2 erős csíkos képet. Remélem neked is hasonló fotód lesz reggel :))) Szorítok nagyon.

Nekem ma hányinger rohamaim voltak délelőtt. Hál'Istennek nem lett belőle kisróka.

Most pihenek kicsit, aztán vasalás, dolgozatjavítás vár még rám.

Várom a reggeli eredményt :)

2011. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!

Érdekesen alakult a mai teszt. Halványabb mint a 2 nappal ezelőtti. X-epiles (2db-os), olvastam róla hideget, meleget. Azt írja 10 perc után ne olvassuk le. Nekem a 10. percben kezett előbújni egy nagyon halvány vonalka. Hazafelé veszek egy másikat, és holnap újra megnézem. Egyébként enyhe hányingerem van most is.

1. Most akkor nem lennék mégsem terhes csak vicces kedvében van a szervezetem?

2. A gagyi Rossmannos teszt jobb mint az x-epil?

Na lesz min gondolkoznom ma.

Ide feltöltöttem a képet róla:

[link]

[link]

Remélem neked sokkal szebb csíkod van :) Szép napot!

2011. ápr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Szia!


Tényleg érdekes...szerintem 2 nap múlva tesztelj,addigra már erősödnie kell.Amúgy én ezt is pozitívnak látom.

Én is várok még 2 napot,mert a mai teszten mintha lenne valami,de fényképen tuti nem látszana.


Még 2 nap bizonytalanság mindkettőnknek...

2011. ápr. 11. 07:43
 38/49 anonim ***** válasza:
Annyira idegőrlő a várakozás. Én azért holnap is csinálok egyet reggel majd. Meg épp azt beszéltük a párommal, hogy éjjel mostanában 2x is ki szoktam menni pisilni, lehet,h hogy nem elég nagy a koncentrációja a HCG-nek emiatt, amikor reggel felkelek?! Hát fene sem tudja. Lehet, hogy a hétre kérek időpontot az orvostól, hogy nézze meg uh-n mi a helyzet. Reménykedjünk továbbra is:)
2011. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Mindenképpen írd meg a holnapi teszted eredményét is!

Ja...és a remény a legfontosabb...CSAK POZITÍVAN!!!

2011. ápr. 11. 08:02
 40/49 anonim ***** válasza:
Így van pozitívan, pozitívat :))))
2011. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!