Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek tegnap/m...

Van itt olyan, akinek tegnap/ma lesz tüszőrepedése (egy domináns tüszőm van-23mm)?

Figyelt kérdés

Én tegnap voltam uh-n,ahol a doki egy 23mm-es tüszőt látott a bal petefészkemben.Azt mondta,hogy este mindenképpen legyünk együtt,mert meg fog hamarosan repedni.Csütörtöktől kell napi 2x1 Duphastont szednem 2 hétig,majd teszt.


Nem kellett volna repesztőt kapnom? (rákérdeztem...szerinte biztosan meg fog repedni)


Amúgy PCO-m van és lassan egy éve várunk babára. Merckformint szedek.


A következő 2 hétben szeretnék tapasztalatokat cserélni olyanokkal,akik hasonló helyzetben vannak,mint most én.


2011. márc. 29. 08:20
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Már én is számolgatom,hogy hányadik dpo-n vagyok (a ciklus.hu szerint a 9.-en, a fertility szerint a 8.-on)...nagy a kísértés a tesztelésre.Te hányadikon vagy kb.?


Azon is gondolkodtam,hogy már olyan nagyon régen volt utoljára ovum,hogy ha most volt is,akkor is mennyi az esélye,hogy sikerült?!(azt olvastam kb.20%).


A krémes folyás maradt...a hőm ma reggelre 37,2 lett.

Neked mit állapított meg ma reggel a biohőmérőd? :-)


Ja...és tarts ki...még ne tesztelj!!!

2011. ápr. 7. 07:28
 22/49 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 7. 07:30
 23/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma a biohőmérőm még aludt amikor kisurrantam a szobából, de tegnap is azt mondta, hogy "hu,de meleg vagy megint".

Hát igen, csak 20 %, de bizakodjunk. Mondjunk nálunk a páromnál egyébként spermaagglutinációt (asszem), állapított meg az andrológus. Azaz csomókba állnak össze a kis katonák- Ez nem kizáró ok, de kisebb az esély :(. Azt mondta, hogy adjunk magunknak x hónapot és utána inszeminációval próbálkozzunk. A nőgyászom azt mondta, ha nincs baba, akkor átjárhatósági áprilisban, májusban megcsinálja az inszemet.

Egyébként én most kb 11. napon vagyok. Azaz egy nagyon érzékeny teszt elvileg mutathatna, de én 2db 25-öst vettem, nem talált 10-est sem a rossmanban sem a dm-ben. Sebaj. Már csak pár nap.

Kitartó várakozást :))

2011. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Ja,egyébként a krémes folyás nekem csak kb 1,5 napig tartott, aztán abbamaradt. A melleim viszont, mintha nőnének :) Azt nem mondanám, hogy feszül, de becsülettel kitöltik a melltartóm :) A biohőmérőm is megállapította,hogy tetszik neki a dolog :D
2011. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Akkor te előbbre vagy,mint én.Sajnos nekem is csak 25-ösök vannak itthon.Már alig várom a kedd reggelt (elvileg 13-14.dpo)!!!


Ha valami változás van...jelezz!Szorítok!

2011. ápr. 7. 07:54
 26/49 anonim ***** válasza:
Most már 3 órája masszívan hányingerem van, fájdogál a hasam. Éhes is vagyok meg nem is, szomjas is meg nem is. Sajnos mostanában a mielőtt megjött mindig 1-2 napig rosszul voltam, de nagyon remélem, hogy ez most nem az. És még hátravan 2 órám és egy előadást is végig kell ülni. Pedig úgy aludnék ma is egyet délután :)
2011. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
A hányingert aztán erős hasszúrás váltotta fel, szerintem holnap csinálok egy tesztet reggel, bár kicsit vacillálok még. Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi ez vagy ki ez :)
2011. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Szia!


Reméljük,hogy valaki és nem valami!Én ma egész nap melózom,már előre fáradt vagyok.Tegnap volt egy pici hasszurkám,amihez társult egy kis hányinger is.Én hétfő reggel fogok egyet tesztelni (nem bírom ki a keddet)! :-)

2011. ápr. 8. 06:48
 29/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ma én is nagyon nyűgösen indultam el otthonról. Akkora vihar volt, alig tudtam valamit aludni. Úgy alszom mint nyúl a bokorban, és minden neszre felébredek. Én végül is ma nem teszteltem. Sikerült meggyőzni magam, mivel éjjel sokszor kellett kimennem pisilni és mert visszaaludtam egy kicsit, így már nem akartam időzni a várakozással. Még a végén kibírom vasárnapig :) De ez a 27-dik nap :)Előző hónapban 26. azelőtt 16. napon jött meg, szóval eddig jók vagyunk :)

2011. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Érdekes,de a melleim nekem is mintha...nem is tudom...nem nagyobb lett,hanem valahogy dúsabb. :-) Ez most hülyén hangzott.Izgulok érted holnap reggel!!!

Én kivárom a hétfőt....

2011. ápr. 9. 07:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!