Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek tegnap/m...

Van itt olyan, akinek tegnap/ma lesz tüszőrepedése (egy domináns tüszőm van-23mm)?

Figyelt kérdés

Én tegnap voltam uh-n,ahol a doki egy 23mm-es tüszőt látott a bal petefészkemben.Azt mondta,hogy este mindenképpen legyünk együtt,mert meg fog hamarosan repedni.Csütörtöktől kell napi 2x1 Duphastont szednem 2 hétig,majd teszt.


Nem kellett volna repesztőt kapnom? (rákérdeztem...szerinte biztosan meg fog repedni)


Amúgy PCO-m van és lassan egy éve várunk babára. Merckformint szedek.


A következő 2 hétben szeretnék tapasztalatokat cserélni olyanokkal,akik hasonló helyzetben vannak,mint most én.


2011. márc. 29. 08:20
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

SZia!

Sajnos ez a mai is negatív lett. :( Lehet,hogy felszívódott volna? Nálad mi újság?

2011. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Huh, csak jövő hét szerda délutánra kaptam időpontot az orvostól. Olyan idegőrlő a várakozás, hogy most akkor mi a helyzet. Nem is tudom megcsináljam - e a másik tesztet, amit tegnap vettem. :( Remélem neked holnapra szépen becsíkosodik. :)
2011. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Holnap reggel tesztelek...elvileg az lesz a 14.nap..akkor már mutatnia kell/kellene,ugye!?


Mindenképpen írok!Szoríts...neked is még megy a drukk!

2011. ápr. 12. 18:44
 44/49 anonim ***** válasza:

Akkora már igen. nekem aznap volt pozitív. Most nézegettem épp a ma reggelit. Mintha egy nagyon nagyon halvány szellemcsík lenne. De majd a hétvégén tesztelek újra. Szerintem van kisbabánk. Én nagyon hiszek benne.

Remélem nektek is van :) Nagyon drukkolok :)))

2011. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem negatív lett,de a hőm még mindig 37 felett van...nem értem ezt az egészet!

Próbálok pozitív maradni!

2011. ápr. 13. 07:13
 46/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Reméljük, hogy a testünk nem csap be bennünket, és pozitív lesz majd az a teszt a hét végére. Bizakodjunk még. Én szombaton tesztelek. Hamarabb nem, kár idegeskedni. Mestruáció nincs, se híre, se hamva. A bal oldalon érzek valamit, ami az izomlázhoz hasonlít. Remélem ez mind jó :)

Fel a fejjel, maradjunk pozitívak :)

2011. ápr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Nekem leesett a hőm...úgyhogy valószínű meg fog jönni a napokban.

Nem baj,most próbálok másra koncentrálni...készülök az esküvőnkre!Úgyis jön a babó,ha jönni akar!Várjuk!


De neked ezerrel szorítok!!!

2011. ápr. 14. 07:23
 48/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hajnalban jól begörcsölt a hasam, reggelre meg is jött. Úgyhogy jövő héten átjárhatósági vizsgálat. Így van, jön ha itt lesz az ideje. Bár nem tagadom kicsit szomorú vagyok, de majd a jövő hónapban vagy utána az inszemináción.

Jó készülődést az esküvőre :)

2011. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nektek is sok sikert és jó egészséget kívánok!!!


Azért még néha visszanézek ide...hátha valami jó hírrel szolgálsz! :-)

2011. ápr. 15. 07:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!