Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom Ápr.30-ára. Mensi...

Manócica kérdése:

Nem várom Ápr.30-ára. Mensi elött egy héttel már szoktam szédülni, hányingerem szokott lenni. Most semmi jel nem mutatkozik csak fáj sokszor az alhasam. Lehet baba a dologban? Van még aki kb. arra nem várja amire én? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
annyi tünetem van csak hogy kicsit fáj a mellem de nem vészes meg a hasam fájdogál sokat:(
2011. ápr. 27. 18:16
 12/79 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én sem várom a következő pár napban...Ha nem jön meg akkor megkérem 2.-án a dokit hogy néze meg mi a helyzet.De nagyon jó lenne 3 év után pont a meddőségi központban megtudni hogy sikerült. :-) Most mondják meg mi vár ránk(beültetés,inszem..) :-( Jobb lenne az elöző!Nagyon izgatot vagyok!Szorítok nektek!!!!!!Pozitívat nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
Igen, én csak a nemvárt után vagyok hajlandó tesztelni. Túl sok negatív tesztet láttam már. A mellem egyébként nekem is fáj, de nem annyira, mint szokott és ma este nekiállt fájni a hasam is..szúrkál vagy hogy írjam le. Nem görcs...és most már érzem a derekamat is. Biztos meg fog jönni...:( Egyébként mi is három éve próbálkozunk már. Utolsó nagyon-nagyon drukkolok Neked, hogy ha most meg is jön, de az orvosok tudjanak segíteni és mielőbb babás legyél!!! Egyébként már lassan én is csak abban tudok bízni, hogy a dokik segítenek
2011. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:
Minden nap fáj egy kicsit a hasam...Szerintetek ez jo jel??vagy a mensi jele??
2011. ápr. 28. 16:55
 15/79 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 17:38 vagyok. Reméljük nem a mensi jele.

Neked elvileg holnap kéne megjönni. Reggel nem akarsz egyet tesztelni? :)

Nekem is fájdogál a hasam, most egyenlőre arra várok, elkezdek-e barnázni (nagyon remélem nem!). Ha vasárnapig semmi, lehet hogy tesztelek egyet hétfőn... Áááááááá, nagyon lassan megy az idő :(

2011. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
Szombatra meg vasárnapra nem várom mert mostanában 31.napra jön meg..Nekem már 1 hete fájdogál a hasam pedig mensi elött nem szokott és ez a fura nekem:( Csak az szomorít el hogy sokan azt mondják h 14. nap körül van peteérés az akciónk meg 9én történt...de másnap nagyon görcsöltem:S
2011. ápr. 28. 18:57
 17/79 anonim ***** válasza:
tegnapi 20:17es vagyok. Drukkolok nagyon lányok! Nekem semmi tünetem...tegnap fájt a hasam, szurkált, de azóta semmi. Mensinek semmi előjele, de egyszerűen már nem merek reménykedni, úgyhogy csak várok... Lehet, holnap reggel megmérem a hőmet, hogy tudjam, hogy állok. Ha nincs 36,9 vagy a felett, akkor tutira nincs baba...már az eddig hőmérős tapasztalataim alapján
2011. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
Tegnapi 20:17es,bocsi hogy így,de sajnos senki nem ír nevet.Voltatok már dokinál,nektek mit mondanak?!Nekünk az első év után annyit mondtak,hogy vannak cisztáim.-elkezdtem a Meforal kúrát ami meghozta a "gyümölcsét" hála Istennek már semmit nem látni.Még a meddőségiben a doki is azt mondta hogy nagyon szép minden belül.Remélem a hormonok is jók lesznek!Eddig úgy néz ki hogy apa van egy kicsit "leengedve" bár azt mondják ha extra jó időben jó állapotban még spontán is sikerülhetne....Hát majd meglátjuk.Neked és mindenkinek Pozi tesztet és boldog,egészséges babavárást kívánok!Moncsi
2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:

Szia Moncsi! Különböző okok miatt - külföldi munkavállalás, stb. - mi még nem jártunk orvosnál, most júliusra tervezzük. Igazából ebből a 3 évből mi sokat nem éltünk együtt, nem terveztük tudatosan a babát és általában az együttlétek vagy pont mensi után vagy pont előtte voltak...vhogy a jó időpontot sose találtuk el. De azért ez már mégiscsak sok idő, még adtam magunknak és a vitaminoknak pár hónapot, de aztán mi is belevágunk. Nekünk nem olyan egyszerű, mert külföldön élünk...

Vercsi

2011. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:

Na, ki hogy érzi magát? Kedves Kérdező, mi újság? Nálam semmi. Sűrűbben kell járnom pisilni, azt mondják ez jó jel, de ilyen is előfordult már és nem volt baba...:( A melleim még fájnak, általában nekem a mensi előtt 1 nappal szokott elmúlni. hát meglátjuk. remény hal meg utoljára!!

V.

2011. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!