Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom Ápr.30-ára. Mensi...

Manócica kérdése:

Nem várom Ápr.30-ára. Mensi elött egy héttel már szoktam szédülni, hányingerem szokott lenni. Most semmi jel nem mutatkozik csak fáj sokszor az alhasam. Lehet baba a dologban? Van még aki kb. arra nem várja amire én? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:

Szorítok neked is nagyon! Mindenki azt szokta mondani, hogy a halvány csík is csík... De én se mertem beleélni magam még semmibe. Nekem is van megjön érzésem, és nincs az a hasszurka, amiről itt az oldalon sokmindenki ír. A héten párszor beleszúrt, de tényleg csak pár alkalommal.

Mindenesetre iszom a palástfű teát, meg szedem a vitamint+folsavat, remélem nem hiába.

Á.

2011. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én is azt szoktam mondani, hogy a halvány csík is csík, de mikor az én tesztem ilyen bizonytalan...hát nem tudom. Folyamatosan úgy érzem, meg fog jönni és nagyon félek, hogy így is lesz. De 3 év várakozás után ez már azért pozitív jel, eddig egyszer sem volt még halvány csíkocskám sem!

Én is nagyon szorítok Neked, mikor tesztelsz újra? Én szerintem majd csak hétfőn vagy kedden, ha tényleg kimarad a mensim...

2011. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:

Én is hétfőn szerintem. Viszont most ahogy olvastam az ovu tesztedről, én is csináltam egyet gyorsan. Nem kellett volna, mert azon is csak egy halványka csík van :( Tudom, hogy azt is ugyanúgy reggel kellett volna megcsinálni, meg ittam is egy csomót már, de így is kezd elszállni a reményem.

Idegesítő, hogy ilyenkor ennyire lassan megy az idő, nem?

2011. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:

Nagyon! Időközben hazaért a férjem, neki is megmutattam a teszteket és a terhességi tesztre azt mondta, hogy látja, de szerinte az nem csík...nem elég vastag és nagyon halvány...szóval jól letörtem :( De inkább megpróbálok nem foglalkozni a dologgal, ha megjön, így jártam, ha meg nem, háááát, akkor nagyon-nagyon boldog leszek.

Azért szorítok Neked is tovább! V.

2011. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:

Én meg nem is mondtam a páromnak. A múltkori eset után (halvány pozitív teszt, utána elkezdtem vérezni, majd doki. Volt szívhang is, de nagyon rossz helyen tapadt meg, vártunk hogy mi lesz. Nem fejlődött, úgyhogy 9 hetesen missed ab.) már nem is említem neki, csak ha már tutibiztos lesz a dolog.

Á.

2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Remélem a következő terhességgel már minden rendben lesz! Drukkolok nagyon!

Én most megpróbálom elfelejteni az egészet, másfele koncentrálni és csak magamban imádkozom, hogy mégse tévedett az a teszt...

2011. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
Gratulálok a halvány csíkocskákhoz.Végre jó hírek!!!! :-) Örülök nektek.Jó egészséget!Moncsi
2011. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
Vercsi veled mi zu?Moncsi
2011. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
Én lennék az egyik halovány csíkocska :) Vercsi=V
2011. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:
Nekem eddig még semmi jele a mensimnek :) ennek kicsit örülök de még tesztet nem csináltam
2011. máj. 1. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!