Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom Ápr.30-ára. Mensi...

Manócica kérdése:

Nem várom Ápr.30-ára. Mensi elött egy héttel már szoktam szédülni, hányingerem szokott lenni. Most semmi jel nem mutatkozik csak fáj sokszor az alhasam. Lehet baba a dologban? Van még aki kb. arra nem várja amire én? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én azt hiszem megint kiestem a kosárból.De nem vagyok letörve.Nemsokára én is babás leszek!!! :-) Nektek szorítok nagyon!majd jelezzetek!Vercsi nektek is kívánok minden jót.Majd azért feljövök hozzátok,ha ti is jelentkezni fogtok.Remélem mindenki idővel jó híreket hoz.Moncsi
2011. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
Kedves V.! Köszönöm jól érzem magam...a tünetem még mindig ugyanaz és én is mostanában többet járok pisilni.Már alig bírom kivárni ezt a pár napot..
2011. ápr. 29. 17:04
 23/79 anonim ***** válasza:
tegnap 18:41 vagyok. Én lehet, hogy nem bírom ki hétfőig, és holnap tesztelek egyet... Ha negatív lesz, még mindig lehet reménykedni, nem? ;)
2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Ha teszteltél írd meg mi lett az eredmény.
2011. ápr. 30. 09:03
 25/79 anonim ***** válasza:
Teszteltem. Vaterás one steppel, max. 30 percig lehet leolvasni. A 30. perc leteltét megvártam, nagyon nagyon halovány második csík van. Nem élem bele magam, mert ez még akármi lehet, csak csendben reménykedek. Hétfőn reggel tesztelek megint, ha addig semmi. Szerencsére eddig semmi jele, hogy meg akarna jönni (ilyenkor már rég barnázni szoktam).
2011. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:

És a nagyon-nagyon halványat úgy értem, hogy tényleg nagyon az. Tudod, tipikusan az a fény felé tartós, hogy tényleg van-e ott valami. Tavalyig (akkor volt egy elhalt terhességem) menentrendszerinti 28 napos ciklusaim voltak. Azóta talán most kezd beállni, az utóbbiak 30-32 naposak. Ma vagyok a 30. napon, szóval elvileg hétfőn már jobban kéne látni, ha van valami. Pozitív jelnek veszem, hogy még nincs semmi barna :)


És te, kedves Kérdező? Hogy vagy? Mikor fogsz tesztelni?


Á.

2011. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:

Akkor drukkolok Neked hétfőre!!! Teljesüljön a vágyad és ott legyen szépen mind a két csík!

Én nem tudok jó hírekről beszámolni, már nekiállt a derekam fájni, úgyhogy szerintem ez a hónap is sztornó...

Kérdező?? Te hogy vagy?

V.

2011. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
Hát ügye nekem általában 31. naposak a ciklusaim és ma vagyok a 30. napon.Nekünk lehet nem sikerült mert kezdek szédülgetni meg még mindig fáj a hasam sokszor..de mondjuk lehet azért szédülgetek mert mostanában nem sokat eszem mert nincs étvágyam..Nem tudom mikor teszteljek,ha nem jön meg..Lehet hogy hétfőn vagy kedden.
2011. ápr. 30. 10:29
 29/79 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Teszteltem One Step 10es, igaz, nem reggeli elsővel, de vhogy úgy éreztem muszáj kipróbálnom. Van egy erős ovu-tesztem és van egy igazán, nagyon-nagyon halvány pozitív Hcg-tesztem!!! Ugye nem száradási csík?? Pedig úgy érzem mindjárt megjön...tudom, hogy ebből még bármi lehet, de...soha, még egy halványka csíkom se volt
2011. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:

Most megint megnéztem, vékonyka és halvány, de ott van...Nagyon félek, hogy ennek ellenére mégis megjön holnap. Teljesen olyan érzésem van :(

V.

2011. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!