Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom Ápr.30-ára. Mensi...

Manócica kérdése:

Nem várom Ápr.30-ára. Mensi elött egy héttel már szoktam szédülni, hányingerem szokott lenni. Most semmi jel nem mutatkozik csak fáj sokszor az alhasam. Lehet baba a dologban? Van még aki kb. arra nem várja amire én? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
én ma vettem Lily gyorstesztet és azt bármely napszakban meglehet csinálni. Szerintetek ma vagy inkább holnap reggel teszteljek?
2011. máj. 2. 16:48
 52/79 anonim ***** válasza:

Kimaradt mensi után szinte mindegy,de azért a reggeli jobb lenne.

Mi nekünk meg úgy néz ki hogy inszemünk lesz.Tökéletesek lettek lettek az eredményeim,és így azt mondták próbáljuk meg azt.Bár még kell egy HSG :-( Ha az is jó akkor inszem,ha nem akkor köv. hónapban lombik.De a doki nagyon pozitív-és az még se olyan "mű"!Jó lenne még 1 héten belül túllenni rajta.És akkor lehet hogy csak egy hónap lesz kösztünk csajok :-)!Moncsi

2011. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

Én is a reggeli tesztelést ajánlom! Én is holnap reggel tesztelek! Írd meg mindenképp az eredményt!


Moncsi, neked meg drukkolok a jó eredményhez, utána meg a sikeres inszemhez!!

2011. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
Köszi!Igen bizunk benne.Remélem hamar túl leszek a vizsgálaton,holnap kérek időpontot.Remélem olyan hamar kapok,hogy nem lesz időm megijedni :-) nevet?!Légyszi?!Moncsi
2011. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:

Bocs, Vercsi voltam :) Akkor drukkolok...

Nekem a mellem még fáj, de bő vizes folyásom volt és most mintha egy kis vérfolt lett volna a wc-papíron...úgyhogy szerintem nekem is sztornó ez a hónap...de még van remény amíg meg nem jön...

2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Negatív lett a teszt. Erről ennyit. Júliusban irány a meddőségi központ. Moncsi követlek!! Még mindig megy a drukk! Azért még jelentkezz, hogy mi újság, ha gondolod, írj privibe! Sziasztok!
2011. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Ja és újra elfelejtettem, Vercsi voltam!
2011. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
Én is bejelentkezem. Még nem jött meg, a barnázás egyenlőre abbamaradt, viszont a tegnap reggeli teszt full negatív volt. Egyenlőre várok. Nagyon nem reménykedem. Ha esetleg nem jönne meg, hét vége felé megint tesztelek egyet. Á.
2011. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Nekem is negatív lett a teszt de még mindig nem jött meg :S:( Kérdező voltam.
2011. máj. 3. 17:40
 60/79 anonim ***** válasza:
Hát akkor most mindenki várakozó állásponton? Nekem még mindig nem akar megjönni...nem értem ezt az egészet
2011. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!