Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom Ápr.30-ára. Mensi...

Manócica kérdése:

Nem várom Ápr.30-ára. Mensi elött egy héttel már szoktam szédülni, hányingerem szokott lenni. Most semmi jel nem mutatkozik csak fáj sokszor az alhasam. Lehet baba a dologban? Van még aki kb. arra nem várja amire én? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Látjátok én mondtam!!!Egy két kimaradt név és már el is vesztik az emberek a fonalat. :-)Igen a privi üzenetre írtam hogy sikerült megírni.Azóta kaptam is úgyhogy Vercsi is ügyes volt :-) Amúgy nekem Szerdán lesz a HSG-m és pénteken már megyek is vissza a meddőségibe az eredményemmel. :-) Remélem minden okés lesz és talán babázhatok végre.Nagyon szeretném,alig várom!!!!!!
2011. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

Ági, Zafír barátcserjét szedek...hát, én is sok mindent olvastam róla, de úgy gondoltam, egy próbát megér. Egyébként a cickafark és palástfű tea nekem sem jött be, nagyon megkavarta a ciklusomat. Remélem a barátcserjével nem járok így...

Vercsi

2011. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Én is szedtem aztán az új dobozt már meg sem kezdtem,mert terhesség alatt nem szedhető.Olvasd csak el!Én Premens tabletta formájában szedtem,de aztán le is tettem róla!Moncsi
2011. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

Moncsi, és neked sikerült most, ugye?

Ma vettem E vitamint, mindketten szedni fogjuk a párommal. Ártani nem árt, és majd a köv. ciklusban, ha kell, kipróbálom én is valamelyik barátcserjét. A Zafírt hol vetted, nem vonták be?

Á.

2011. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:

Nem Zafir,hanem Premens nevű-Mi sikerült nekem?én nem vagyok terhes,nekem lesz szerdán HSG-m!Meddőségibe járunk

!Moncsi

2011. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Én szedem a Zafírt, én interneten vettem egy csajtól, aki közben babás lett és már nem kellett neki...így jutottam hozzá, de tudom, hogy már forgalomban nem lehet kapni...

Vercsi

2011. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

Jól van, bocs hogy összekevertem a neveket :) Mentségemre legyen szólva, hogy nagyon sokat írtatok, és a telefonról neteztem.

Akkor ki is az, akinek most úgy tűnik, sikerült?

2011. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

Na megint visszaolvastam, és én vagyok a hülye... :)

A privi írásra gondoltatok, ugye?

Á.

2011. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Igen mi már email-ben is "beszélgatünk".Amúgy kivel mi van?Moncsi
2011. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!