Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom Ápr.30-ára. Mensi...

Manócica kérdése:

Nem várom Ápr.30-ára. Mensi elött egy héttel már szoktam szédülni, hányingerem szokott lenni. Most semmi jel nem mutatkozik csak fáj sokszor az alhasam. Lehet baba a dologban? Van még aki kb. arra nem várja amire én? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
És megint csak Vercsi voltam :)
2011. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
Majd privibe is írok,de te is írj ha gondolod.Ma kértem időpontot jövő hét szerdán lesz a HSG-m.Nem is tudom örüljek-e vagy se.Most már parázok kicsit.Nektek egy óriási vödör .... :-) Kitartás!Moncsi
2011. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ki hogy van? Én még mindig várakozok Piroskára...:( Moncsi, nem tudok Privit írni, csak saját magamnak :) érdekes ez a megoldás...neked engedi?
2011. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem sikerült :-)
2011. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 A kérdező kommentje:
Nekem se jött meg még :S:S Kérdező voltam.
2011. máj. 4. 10:51
 66/79 anonim ***** válasza:

De jó neked, gratula! És ez már biztos? Ma teszteltél? És ki is vagy? :) Kérdező, neked is szorítok!

Nekem új kör kezdődött, tegnap este megjött. Végre vége a várakozásnak, legalább ennek lehet örülni :)

Egyre hosszabbak a ciklusaim valamiért, szerintetek el merjem kezdeni szedni a Premenst?

Á.

2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

sziasztok kinek sikerült?? gratulálok!!!!! nekem is új kör, 1 órája jött meg...ebben a hónapban a szokásos 25 helyett 28 napra...én most szedem tovább a terhességi vitamint, szelént és most állok neki a barátcserjének. én a premenst nem ismerem...

V.

2011. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
most gondolkozom.. Moncsi te írtad hogy sikerült ugye? A privire levélre gondoltál?
2011. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

Vercsi, milyen barátcserjét szedsz? Én is gondolkoztam rajta, de olvastam jót is, rosszat is. Nekem a palástfű tea is csak bekavart, ezért nem nagyon merem elkezdeni, nehogy még tovább rontsa a helyzetet. A Premens is barátcserjét tartalmaz egyébként.

Én is szedem a gravidát, folsavat, meg az E vitaminon gondolkozom még...

2011. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
És megint elfelejtettem a végére írni, Ági voltam.
2011. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!