Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra NEM várom. Vannak...

Szombatra NEM várom. Vannak még itt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok, tesztelnék már, de még úgyis felesleges... tünetként csak a cicifájdalmat érzem, de lehet, hogy azt is csak bebeszélem magamnak... Ti hogy bírjátok a várakozást? Éreztek valami tünetet? Szorítsunk egymásnak :)
2011. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom. Ez a 20-ik hónapunk. Ha most sem jött össze, akkor megyünk inszemre.
2011. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Szorítok, hogy sikerüljön!!! Olyan elszomorító, hogy naponta legalább 1-2 kérdést látok itt az abortuszról, meg a nem várt gyerekekről... mi meg alig várjuk, hogy végre két csíkot láthassunk a teszten...
2011. júl. 26. 14:02
 13/47 anonim ***** válasza:
És ti mikor terveztek tesztelni? Ezen agyalok, hogy mikor kellene. Eléggé félek a negatívtól, inkább a bizonytalanság, mert addig még reménykedhetek.
2011. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Én csak a nemvárt napján, vagy az után 1 nappal tesztelek, ha nem jön meg.Pontosan a csalódások elkerülése végett.
2011. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Én is a nemvárt napjára, szombatra gondoltam, bár elég türelmetlen vagyok, de előbb úgysem mutatja ki sajnos... :(
2011. júl. 26. 14:16
 16/47 anonim ***** válasza:
én is 30 vagyok, mi is fél éve próbálkozunk és mi is kettőt szeretnénk :D holnapra nem várom. sok szerencsét mindenkinek és +++++ teszteket!!
2011. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem vártam. Holnap reggel tesztelek, ha addigra nem jön meg. :)
2011. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Szombat és hétfő közöttre nem várom! Nagyon régen minden hónapja nem várom úgy hogy remélem lesz valami.Nekem a jobb mellem fáj,és a mellbimbó udvaron meg vannak duzzadva a mirigyek,ezt eddig nem tapasztaltam,és sokat járok pisilni,de lehet csak mert hideg van és fázós vagyok...drukkolok neked!:)
2011. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Én keddre nem várom. Nekem nem túl jó a gyomrom 4-5 napja, és én is sokat járok pisilni (én nem vagyok felfázós, és most nem is volt rá esély hogy felfázzak). Korai még szerintem hogy bármit érezzek de azért reménykedem.
2011. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a hétvégére nem várom! Remélem, pozi teszt lesz helyette! :) Lassan egy éve próbálkozunk, ezalatt egyszer már összejött, de sajnos elvetéltem. :( Remélem, most újra pozit tesztelhetek és velünk is marad a baba! A hasam szurkál és megduzzadtak a melleim. Remélem, nem csak beképzelem. :)

Drukkolok mindenkinek! :)

2011. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!