Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra NEM várom. Vannak...

Szombatra NEM várom. Vannak még itt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok, tesztelnék már, de még úgyis felesleges... tünetként csak a cicifájdalmat érzem, de lehet, hogy azt is csak bebeszélem magamnak... Ti hogy bírjátok a várakozást? Éreztek valami tünetet? Szorítsunk egymásnak :)
2011. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
48%
Szerintetek mitől lehet, hogy dél óta folyamatosan szédülök és kavarog a gyomrom? Jövő hétfőre nem várom!
2011. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Hát elvileg még korai lenne terhességi tünetnek, de azért szorítok nagyon :)
2011. júl. 26. 16:53
 23/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok! Én persze türelmetlen voltam, reggel ellőttem egy tesztet... naná hogy negatív lett, a hülye fejemmel tudom, hogy még nem mutathatja ki... áááá... egyébként a cicim két napja feszül, érzékeny, pedig nekem sosem volt ilyen mensi előtt sem... remélem baba van a dologban, olyan jó lenne már pozitívat tesztelni :)

Ti hogy vagytok? Valakinek pozi teszt? Tünet? Egyéb?

2011. júl. 27. 08:50
 24/47 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 20-ik hónapos inszemes. Tünetek annyi, hogy ma reggel mikor ébredtem olyan fura szagot éreztem, mint amikor felmelegszik egy kábel vagy háztartási gép...kértem páromat hogy húzza ki a mobil töltőt, mert annak van szaga, erre mondja, hogy totál hideg. Akkor kicsit felfordult a gyomrom ébredés után, de ez az émelygés mensi előtt is jellemző. Ráadásul már 2 napja álmodok esténként, szóval nekem bizti megjön vasárnap. :((
2011. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Szorítok, hogy most összejöjjön Neked!
2011. júl. 27. 08:59
 26/47 anonim ***** válasza:
Koszi! En is drukkolok Neked! Majd jelentkezem jovo het elejen, hogy mi a helyzet.
2011. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Tegnap 14:52-es vagyok. Mit gondoltok, ez + vagy -?

[link]

[link]

2011. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Hát nagyon halvány pozinak mondanám talán. Csinálj szerintem 2 nap múlva és az talán már biztosabbat mutat.
2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Én is halvány pozinak mondanám, de már ez is valami, mindenképp tesztelj 1-2 nap múlva :) Drukkolok :)
2011. júl. 27. 12:45
 30/47 anonim ***** válasza:
Hali! A 20-ik hónapos vagyok. Nekünk nem jött össze. Olyan hányingerem volt, hogy nem birtam aludni, így észrevettem kb. hajnal 3 körül, hogy kezdek maszatolni. A hányinger még mindig megvan, de lehet, hogy túl sok meleg fánkot ettem és azzal tekertem ki magammal. Szóval, most sem sikerült. Pedig csak 30-ár vártam...
2011. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!