Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra NEM várom. Vannak...

Szombatra NEM várom. Vannak még itt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok, tesztelnék már, de még úgyis felesleges... tünetként csak a cicifájdalmat érzem, de lehet, hogy azt is csak bebeszélem magamnak... Ti hogy bírjátok a várakozást? Éreztek valami tünetet? Szorítsunk egymásnak :)
2011. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
De csak maszatolsz, vagy meg is jött rendesen?
2011. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Halvány rózsaszín maszat, de nem látszik a tisztaságin, csak a wc papíron...ha holnap is ilyen maszatolás marad és nem erősödik vagy elmúlik, akkor kezdek reménykedni a beágyazódásban. Gyomrom még mindig émelyeg... Még reggel is erős hányingerem volt, utána hasmenés... kérdeztem a párom, hogy vele minden rendben van-e? Majdnem 3x-át ette mint én...nála minden OK, úgyh.nekem vagy az epém vagy nem tudom. A hasam alja is kicsit puffadt lett, feszül. De ezek kb.mind-mind lehetnek mensi tünetei is :((
2011. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Én is kb. így vagyok... rossz a gyomrom, a mellem még mindig érzékeny, de nem egyformán... és hasszurka is van, de ezek ugye mind mensi tünetek is lehetnek... jajj Lányok, Mindenkinek nagyon szorítok!!!
2011. júl. 28. 11:23
 34/47 anonim ***** válasza:

Mellemre én már rég nem hagyatkozok, az kül.csak a kimaradt után kezd feszülni. A mensi miatti feszülést csak akkor tudhatod be baba miatti tünetnek ha már késik. Nekem volt, hogy még tusolás közben is ordíthatnékom volt, annyira fájtak a bimbik, néha meg alig. Mondanom se kell, hogy eddig még mind a mensi miatt volt.

Szóval hiába érzékenyek most is a mellbimbóim, lehet mensi miatt. Lassan 2 év várakozás után már igyekszem reális lenni és csak késés esetén kezdek reménykedni.

2011. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Na mi újság? Valakinél valami fejlemény?
2011. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos semmi... van egy kis görcsölés, mint mensi előtt szokott, úgyhogy nem reménykedem nagyon... holnap, legkésőbb vasárnap "kell" megjönnie, ha nem jön, akkor hétfőn tesztelek... és Nálatok?
2011. júl. 29. 12:35
 37/47 anonim ***** válasza:
Hétfőre nem várom, kíváncsiságból csináltam ma egy tesztet, de semmi! Remélem még megváltozik! :)
2011. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Én hétfőre-keddre nem várom.Én is csináltam egy tesztet, mert úgy éreztem hogy most talán sikerült. Halvány pozi lett.

Hétfőn szerintem csinálok még 1et. Tegnap maszatoltam,ma hasszurkám van.

Remélem összejött.

2011. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Én is szorítok, remélem összejött Nektek :)
2011. júl. 29. 13:15
 40/47 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült!Remélem sokan vagyunk még így ezzel!
2011. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!