Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra NEM várom. Vannak...

Szombatra NEM várom. Vannak még itt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok, tesztelnék már, de még úgyis felesleges... tünetként csak a cicifájdalmat érzem, de lehet, hogy azt is csak bebeszélem magamnak... Ti hogy bírjátok a várakozást? Éreztek valami tünetet? Szorítsunk egymásnak :)
2011. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!! :) Nekem még nem jött meg, de a reggeli tesztem negatív lett :(
2011. júl. 30. 12:27
 42/47 A kérdező kommentje:
Hát Lányok, nekem most jött meg... remélem Nektek összejött!!!
2011. júl. 31. 13:34
 43/47 anonim ***** válasza:
Sajnálom!De talán a következő hónap!Bár ilyenkor én is el keseredtem amikor megjött. Kb 2-3 napig padlón voltam, aztán valahogy erőt gyűjtöttem.
2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött normálisan 2 nap maszatolás után, szóval jövő héten kezdjük az inszemet.
2011. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Sok sikert Mindenkinek a próbálkozáshoz, és persze az inszemhez is!!!
2011. aug. 1. 09:34
 46/47 anonim ***** válasza:

Hétfőre nem vártam, nem is jött, de ma igen.Részben örülök, h 10évnyi gyógyszerszedés után 2 nap csúszással megjött, de jobb lett volna ha 9 hónapra kimarad! Na majd a következő hónapban!

"25L"

2011. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Köszi, de sajnos tuti elmarad az inszem. Eddig mindig rendben volt minden hormonom, most a 3-ik napon majdnem duplája a prolaktin a max határértéknél. Talán kicsit nyugisabban kellett volna, hogy legyek. Pont úgy jöttek ki a dolgok, hogy sikeresen fennt volt a vérnyomásom már jó pár napja mire mentem vértvételre. Ott is beidegesedtem, hogy kések a melóból...szóval most valahogy nagyon stresszes vagyok, lehet az okozza. Nem tudom. Szerdán megyünk dokihoz, majd kiderül mit tanácsol... Talán akkor köv.hónap lesz a mi esélyünk. Fogom a csipiszt nektek is!!
2011. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!