Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok ki a várakozás...

Hogy bírjátok ki a várakozás időszakát? (leutális fázis.6. dpo)

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
okés megnézem az oldalt :)
2011. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nem baj,ha én is írok?Én a 7 dpo. napon vagyok és tényleg nagyon szörnyű ez a várakozás!Remélem nem sokára pozitívat tesztelünk mindannyian!

[link]

2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
kedves utolsó én az első vagyok,neked is nagyon szép a görbéd,esélyes babára mikor kellene megjönni?
2011. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Majd csak jövőhét szerdára nem várom,de már néha úgy görcsölget a hasam,mintha meg akarna jönni!Nektek van valami tünetetek?
2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én is remélem, hogy mindenkinek sikerül,

én Csütörtökre nem várom :)


Szörnyű ez a várakozás...

2011. szept. 1. 14:58
 16/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem is egy hete mind akinek meg akar jönni,még ma is olyan volt(tegnapra nem vártam) és most meg semmi 14 pdo-s napom van ma, szombaton tesztelek ha addig nem esik le nagyon a hőm.
2011. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét a teszthez!Azt mondák jót jelent a mindjárt megjön érzés.Hát remélem tényleg azt jelenti!
2011. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Jó reggelt lányok!Mi újság?Van valakinél valami fejlemény?

Én ma vagyok a 8.dpo napon és emelkedett a hőm 2 tized fokot.Remélem jót jelent!Itt a görbém!

[link]

2011. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Jó reggelt neked is:))) én az első vagyok,szép a görbéd ezekszerint volt tüszőrepid és reméljük baba is lesz :)) nekem még mindig magas a hőm 36,8 volt ma is.Ma 15 dpo-s napom nekem már 2 napja késik,volt menszis fájdalmam olyan 4 napig mára már azis elmult,a máhszámat se érzem annyira fent van [link]
2011. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hú ez már nagyon baba gyanús!Miért nem csinálsz egy tesztet!Már kimutatná!Nagyon drukkolok!
2011. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!