Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok ki a várakozás...

Hogy bírjátok ki a várakozás időszakát? (leutális fázis.6. dpo)

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hétvégén csinálok egy tesztet,még türelmes vagyok :)) de egy kicsit nehéz annak lenni :))))
2011. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bírnék már várni!Irigylem a türelmedet!Holnap már hétvége!Majd írd meg mi lett az eredmény!
2011. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen :))
2011. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek , én is várom a fejleményeket :)
2011. szept. 2. 09:58
 25/27 anonim ***** válasza:

Korai még ilyeneken gondolkodni. Ki tudja hány ilyened lesz még...

Egyébként pedig luteális fázis.

2011. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

sziasztok már írtam erre a kérdésre,ma vagyok a 17 ik pdo-s napomon, tegnap le esett a hőm 36,9-röl 36,5 re és ma megjött. Késett 4 napot ugyhogy 35 napra jött meg:( tényleg nem jelent semmit ha szépen fent van a hő,mert én jó popfára estem sajnos :(szóval ha késik a nemvárt és még rá 1 hét mulva magasan lessz na akkor reménykedhettek felteszem a görbémet [link]


[link]

2011. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Nekem is szerintem meg fog jönni sajnos,igaz majd csak szerdán,mert krémes a folyásom és ilyenkor mindig az szokott lenni előtte pár nappal,ha megjön és nekem is csak aznap esik le a hőm!
2011. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!