Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen volt ez a hónap...

Sikertelen volt ez a hónap is? Nem sikerült a baba? Beszélgessünk a következő ciklusban is!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát. Első baba lenne. Még nemrég próbálkozunk, ez lesz a 3. hónap, de már nagyon szeretnék anya lenni :)

Szept. 22.-én jött meg..

Ebben a hónapban biztosan sikerül! :D

Akinek van kedve beszélgetni, hát rajta!


2011. szept. 28. 08:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/652 A kérdező kommentje:

Megírtam :)

Remélem megtalálsz :)

Az ovutesztről mit gondoltok? Elég 5.-én elkezdenem ugye????

2011. szept. 28. 12:56
 42/652 anonim ***** válasza:
Marcsi, írtam privit. Igen elég ha 5.-én kezded. Én csak hőmérőzöm, mert múlt hónapban is megszívatott az ovu teszt. Moncsi
2011. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/652 A kérdező kommentje:

Olvastam Moncsi!

Válaszoltam is az előbb :)

Meg vagyok Rita! :)

2011. szept. 28. 13:12
 44/652 anonim ***** válasza:
Igen, megtaláltalak Marcsi.Itt is folytathatjuk mi is mert így legalább a Moncsi is értesül mindenről.Régen én is csináltam ovutesztet.Már volt egy terhességem ami 12 hetesen megszakadt.Elvetéltem sajnos.
2011. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/652 anonim ***** válasza:
Na bejelöltük egymást, majd magamról is teszek fel képet. De az uram rajta van a kiscsajjal, meg a fiam is.
2011. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/652 A kérdező kommentje:

Persze itt fogunk dumcsizni :)

Nagyon sajnálom Rita, biztos nehéz volt nagyon!

De nem szabad a múlton rágódni, csak előre lányok!

Ebben a ciklusban sikerülni fog, pozitív hozzáállás = pozitív teszt!

Remélem legalábbis :)

2011. szept. 28. 13:20
 47/652 A kérdező kommentje:

Gyönyörű gyerekeid vannak Moncsi! Nagyon édesek együtt :)

Gratulálok hozzájuk :)

2011. szept. 28. 13:22
 48/652 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nehéz volt főleg azért mert már nagyon nagy volt az én babukám és igazából az bántott hogy nem tudtuk meg az okát amiért nem maradt velünk.De ez már a múlt és nem ezen rágódok.Mert a JÓISTEN azért teremtette az arcunkra a szemünket hogy az előttünk álló utat lássuk és ne azt amin már elhaladtunk.
2011. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/652 anonim ***** válasza:

Köszönöm,igyekszem, mondjuk a lányom a képen még kisebb, már hosszú haja van, és nagyon eleven. És még mindig cumizik, de már pelenka nincs egy ideje.

Már megtanultunk, a fiam le van tiltva a számítógépről, míg az apja nem telefonál,mert magyarból 3-ast hozott, matekból meg 5-öst. Ideges vagyok, majd majdnem kitűnő lett év végén, magyarból meg főleg 5-ös volt, most meg 3-ast hoz. Uhh

2011. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/652 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! Nekünk ez a 3. hónap! 10 évig szedtem gyógyszert, július elején hagytam abba! Azóta 2szer időre megjött, bár a mennyisége elég kevéske! Ez volt az első hónap, hogy mértem a hőmet, de hát... teszek fel görbét! az együttlétek nincsenek pontosan jelölve, de 1-2 nap kivételével minden nap összebújunk :D Csütörtökre nem várom, tegnap volt egy kis rózsaszín a papíron pisilés után, de elmúlt és most szúrkál a hasam, nem görcs, mint mensinél, nem tudom mi lehet ez... Nekem TSH-mal voltak gondok, de már fél éve beállították gyógyszerrel(ez egy laboron derült ki, nem baba céljából) Hú hirtelen ennyit rólam, csatlakoznék a beszélgetéshez akár itt, akár priviben! Üdv: Gitta
2011. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!