Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/1231 anonim ***** válasza:

Az is lehet most van peteérésed.:) Erre még nem gondoltál? Nekem olyankor fáj a derekam fel szoktam puffadni ja és sok a savam, meg szúr a hasam.

Kapd el mostanában a párod.:)

zoknis

2011. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/1231 anonim ***** válasza:
Ez a válasz érdekes lesz!de kolis vagyok és 60 km re tőle:Dnem 28 napos a ciklusom és már a 22 napon vagyok!nem hiszem h most lenne!bár azt hiszem én túl kezdő vagyok ebben a témában:S:(
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/1231 anonim ***** válasza:

Nekem a múlt hónapban kb a 23 24 napon lehetett peteérésem ezt orvos igazolta és én is láttam a tüszőmet Uh-on. Nem mindenkinek kötelezően középidőben van peteérése, meg attól is függ milyen hosszú a ciklusod.

zoknis

2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/1231 anonim ***** válasza:
Kösz az eddigi tanácsokat Orci és Zoknis!valami más velem ezt érzem, majd hétfőn tesztelek ha addig esetleg nem jönne meg, és akármi is lesz az eredménynem majd megírom!de drukkoljatok nagyon!én is szóritok Nektek nagyon nagyon!sok puszi mindenkinek és köszi!:)
2011. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/1231 anonim ***** válasza:
Bocs Orsi akart lenni!28 napos a ciklusom és mivel az első gyógyszermentes hónapom abban reménykedtem h talán az elején és a közepén van!de köszi:)
2011. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/1231 anonim ***** válasza:

Orsi=zoknis.:) Mindkettő én vagyok csak van, hogy elfelejtem melyik nevem írom alá.

Persze azért szurkolók Neked!!:)

Orsi

2011. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/1231 anonim ***** válasza:
Értem!nagyon nagyon köszi!!Ti mióta próbálkoztok van már babátok?:)szerinted nem korai 22 évesen gyereket vállalni!mind ketten tanulunk én most végzek a páromnak nagyon jó munkája van, és mellette saját vállalkozása, nekem is van egy kisebb takarító "cégem". Sok pénzt félre raktunk már,de még a szüleimmel lakunk!Te így is vállalnád?Őszinte leszek, a suli után miután befejeztem a féléves gyakszimat is egy nagyon jó munkát ajánlottak amit nem kéne otthagynom legalább 4 évig!de ha most nem szülök akkora már 26 leszek és addigra én már a másodikat terveztem!általában mindig elérem a célom, és amit eltervezek próbálom megvalósítani!meg nagyon szeretném már az én Noncsikámat ölelgetni és puszilgatni, szükségem van a babára!:)nagyon bolond vagyok ugye?
2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/1231 anonim ***** válasza:

Nem nem vagy bolond! Nekem már 14 hónapja nem jön a baba. Persze, hogy bevállalnám ha nekem is meg lett volna a megfelelő ember 22 évesen én is szültem volna, de csak 27 voltam amikor megismertem. Így most 30 éves is el fogok múlni mire szülni fogok, de nem bánom és nem érzem magam öregnek.:)

a mai világban úgy gondolom az anyagi biztonság nem hátrány sőt..., de mi elárulom Neked nincs még saját lakásunk és kiszámoltuk mire lesz saját az még legalább 4-5 év, albérletben élünk. Mi így is belevágtunk.:)

Orsi

2011. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/1231 anonim ***** válasza:
Köszi!Szorítok!én bízom abban h nemsokára nektek is összejön!drukkolok nagyon!:)
2011. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/1231 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Csináltam tegnap ovu tesztet, és teljesen negatív lett! 5 db van a dobozban, ezt végig csinálom, de lehet veszek még egyet, biztos, ami biztos alapon! :)


Orsi, Neked jövőhét pénteken lesz peteérésed? Akkor mikorra is nemvárod?


Nettus, szerintem terhes vagy. Csinálj már egy rohadt tesztet, ne szenvedjél, aztán meg ha negatív, akkor menj el a dokihoz. Bocs, de tényleg, lassan 2 hete kínlódsz, nem jobb egy negatív teszt, mint a bizonytalanság?


Én tuti nem szülnék 22 évesen. Vagyis szültem volna, mert ez már a múlt! :) De ez szubjektív, mert Te meg másképp érzel, nem vagyunk egyformák.

2011. okt. 25. 10:32
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!